Ο συγγραφέας αποφασιστική δράση ήταν ήδη στην τέταρτη ρύθμιση των λεπτών Forvard ρωσικό Nikita Kučerov των οποίων στο εξωτερικό δημοσιογράφους επιλέξει το πρώτο αστέρι της βραδιάς. Το δεύτερο βραβείο πήγε στην Όντρεϊ Palat (17:02, +/- 0, 4 βολές), ο οποίος βελτίωσε στατιστικά πλέι-οφ ισορροπία τριών σημείων (2 + 1). Επί του παρόντος όγδοη τραπέζι μπορεί να σκοράρει με 13 συμμετοχές (6 + 7) από τις 16 εκκινήσεις.

Η ομάδα αστραπή από τη Νέα Υόρκη outshot 40:28 εισαγωγικό λεπτά τρίτο παιχνίδι, αλλά ήταν σαφώς επισκέπτες. Μετά από 62 δευτερόλεπτα, ο Rangers έστειλε τον Derick Brassard στο προβάδισμα. Μετά από αρκετές φορές τράβηξε τερματοφύλακα Henrik Lundqvist φιλοξενεί και προσπαθεί να εξομαλύνει την 10ηλεπτών κενό στην πρόληψη εκμεταλλεύτηκε μια ξεχωριστή διαρροή Jesper Fast 2 -. 0 για τους επισκέπτες

Τάμπα επέστρεψε στο παιχνίδι και να χρησιμοποιηθούν 1χβετ λιγότεροι 2 σε 1 στο 12ο λεπτό, όταν καπετάνιος Steven Στάμκος dorazel χτύπησε το ξωτικό. Ο επόμενος στόχος ήταν να περιμένεις 31 λεπτά. Στην πρώτη της ήρθε σε έναν αγώνα τόνισε μεγάλο παιχνίδι Palát μετά από μια δύναμη-play χτυπήσει αποτελεσματικά το ξωτικό με Tyler Johnson και πέριξ ξεπέρασε Lundqvist – 2: 2ο

Ένα ζευγάρι Palat – Johnson ήταν πεινασμένοι και τη μεγάλη του η άνεση του παιχνιδιού επιβεβαιώθηκε στο 34ο λεπτό. Οι παίκτες έχουν αλλάξει ρόλους αυτή τη φορά κατά την Τσεχική περάσει προς τα εμπρός μέσα από την πτυχή κάλεσε καταλήγει στο ανοιχτό κλουβί Johnson. Ο πιο παραγωγικός παίχτης έχει επιβεβαιώσει το 12ο του.απροσδόκητη επιτυχία και την πρώτη θέση σκόρερ.

Lightning ως μια σειρά από τρία wickets κράτους στράφηκε προς όφελός τους, και πριν να υπεισέλθω σε δεύτερη επιπλέον καμπίνες μειώθηκαν άλλα δύο γκολ, ένα σε κάθε πλευρά. Αρχική τρέχει πάνω από την πρώτη αποστέλλονται σε δύο sportingbet γκολ blockbuster Alex Killorn, αλλά Ρέιντζερς στη συνέχεια ενθάρρυνε τη δεύτερη του το βράδυ χτύπησε το σπίτι γρήγορα

Μετά από ένα φάουλ Τσεχίας αμυντικός Andrei Šustr (18.20 +/-: 1). Επισκέπτες έπαιξε στην αρχή του τρίτου και η ισοπαλία 4-2 της McDonagh. Στο 55ο λεπτό, ωστόσο, ο Palac γιορτάστηκε για δεύτερη φορά. Ένας ντόπιος της Frýdek-υπομονετικά ξωτικό που πραγματοποιήθηκε σε ένα ραβδί, από μια αληθινή nabruslil κύκλο πριν γονατίζει σκόραρε και Lundqvist πληγεί και πάλι.

Η διατήρηση Τάμπα, αλλά δεν μπορούσε να διατηρηθεί.Στις 58:04, ο Ben Boyle, πρώην φιλοξενούμενος μακράς διαρκείας, στράφηκε στο ανοιχτό γκολ του Ben Bishop. Στο 5: 5, το παιχνίδι πήγε σε επιπλέον χρόνο. Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία να αποφασιστεί ήταν ένας νεαρός άνδρας από την επίθεση του Lightnig J.T. Brown, αλλά δεν είχε καμία διαρροή στο Lundqvista. Ατομικές ενέργειες Νικήτα Kučerova το 64ο λεπτό, ο οποίος τράβηξε το ξωτικό στη ζώνη επίθεσης και απολύθηκε από το δαχτυλίδι την άμυνα των επισκεπτών, αλλά έχει καταλήξει στο δίχτυ – 6:. 5 για Tampa Bay

Το παλάτι ξεπέρασε δύο φορές την Lundqvista, η Τάμπα γύρισε την εξέλιξη της σειράς με τους Rangers 5.00/5 (100.00%) 1 vote