Thurston inšpiruje 19-18 derby derby Queensland

Teraz to urobil znova. Poľný cieľ Johnathana Thurstona preukázal rozdiel, pretože obhajujúci premiéri North Queensland získali víťazstvo 19-18 NRL nad Brisbane v ďalšom veľkom finálovom zápase v Townsville.

>

Cowboys sa objavili varené, keď vytiahli 18-6 proti zúrivým Broncos po krídle Jordan Kahu prekročil v 42. minúte. Ale vďaka Cowboys ‘2015 grand-final hrdinovia, 25,163- silní veriaci zo Severného Queenslandu vedeli lepšie ako napísať svoj tím, hlavne v nočnom obľúbenom synovi Thurstona, ktorý si oslavoval 250. zápas pre svoj obľúbený klub. A rovnako ako minuloročný rozhodca, Thurston stál vysoký na potopenie rozhodujúcim cieľom v teréne a zlomiť srdce Broncos – tentoraz v 75. minúte. Brisbane Broncos v North Queensland Cowboys – ako sa to stalo Prečítajte si viac

Brisbane mal všetky impulzy po dvoch pokusoch, aby Matt Gillett dal návštevníkom 12-6 polčas vedenia.

The Broncos vyzeral nastavený na spustenie nepokoja po Kahu skóroval rovno po prestávke. Ale Cowboys vrátil cestu späť ako Brisbane to fortunes rýchlo kyslej. Queensland štátu pôvodu nádejný Corey Oates didn ‘ t vracať za druhú polovicu po závratoch.

Hooker Andrew McCullough – vo svojej prvej hre späť zo stíhacieho stížnosti – utrpel podozrenie na zranenie ramena v 48. minúte a opustil pole.

On sa vrátil len po strede Jack Reed utrpel hlavu zaklopať v 69. minúte.

Cowboys vyskočil a zamaskoval skóre, keď Lachlan Coote vrátil svoj vlastný kop v 58. minúte a Michael Morgan a Thurston v kombinácii vyslali centrum Justin O’Neill cez 64.

Stádo bolo nastavené pre derby v Queenslande, o ktorom rozhodne zlatý bod pre tretiu hru.

Zadajte Thurstona: kapitán Cowboysovcov priniesol miestnikom na nohy so svojimi neskorými hrdinami, uzavreli svoj ôsmy rovný domáci výhru siahajúci do roku 2015.

Oatesov stav by mohol otvoriť dvere pôvodu pre Cowboysovho krídla Kyle Feldt.

Feldt mal prvú polovicu nočnej mory, klepanie na všetky, ale darček Brisbane polčasu.

Pred kickoff, Cowboys ‘Rory Kostjasyn (krk) bol nahradený John Asiata na lavičke.