13. kolo Serie A, AC Miláno – Inter Miláno, 20. novembra

AC Miláno – Inter Miláno, 20. novembra 2016, 20:45 SEČ

Tip: neprehra AC Miláno.

ac-milan-vector-logo

Domáce AC Miláno je v tejto chvíli na treťom mieste tabuľky Serie A, s jednobodovou stratou na druhý AS Rím a päťbodovým mankom na v tohtoročnej sezóne zatiaľ nedostihnuteľný Juventus. Zato Inter, ktorý by mal patriť medzi favoritov súťaže, sa výrazne trápi. Nachádza sa až na deviatej priečke tabuľky so sedemnástimi bodmi a dokázal tento rok vyhrať iba päť ligových stretnutí z celkových dvanástich možných.

Posledných päť odohraných stretnutí hovoria jednoznačne v prospech AC, ktoré si v nich pripísalo štyri výhry. Prehralo len vonku sa Sampdoriou Janov. Zato Inter v posledných piatich zápasoch trikrát prehral, z toho raz v Európskej lige na pôde Southamptone, a aj naďalej platí, že v poházech sa FC Internazionale výrazne trápi.

Talianska liga popravde nikdy nebola veľkou prehliadkou ofenzívnych duelov. Sem tam sa síce objaví nejaká tá svetlá lastovička, ale poväčšinou platí, že najmä súboje gigantov bývajú otázkou niekoľkých málo gólov. Svedčí o tom aj výpočet posledných piatich vzájomných stretnutí AC a Interu Miláno – len v jednom z posledných piatich duelov padla viac ako jeden gól, keď AC porazilo Inter 3:0. Inak ale vyhral dvakrát Inter v pomere 1:0, raz AC v rovnakom pomere, a raz to bola bezgólová remíza.

A čo to teda znamená pre stávkara? Predovšetkým vysoké a zaujímavé kurzy na výhru jedného zo súperov, ale aj atraktívny kurzy na neprehrať pre tých, ktorí nechcú toľko riskovať. Talianska liga je naozaj nevyspytateľná, a tak aj napriek tomu, že karty hovoria jednoznačne pre domáce, doporučujeme staviť radšej len na ich neprehru. A ak by ste radšej stavili na počet gólov, odporúčame stávku max. na 1-2 góly. Tým môžete svoj pôvodný vklad so zohľadnením priemerného kurzu väčšiny stávkových kanceláriách aj zdvojnásobiť.

 

Rate the review