Category Archives: Stávkovanie

Tipy na stávkovanie

Základom športových tipov nie je nejaké šťastie alebo náhoda, ale vedomosti stávkujúceho. Tipy na stávkovanie sú veľmi bohaté v každom športe – vo futbale, hokeji, tenise či basketbale. Ponuka je dnes naozaj široká, preto nie je problém tipnúť si treba výsledok biliardu, vodného póla alebo lakros.

Ak máte dobrý stávkový tip, neváhajte ho zúročiť. Odporúčame ale nepúšťať sa do mnohých športových odvetví a radšej si vybrať to, ktorému naozaj rozumiete. A keď to bude nejaký malý šport, je možné, že v ňom môžete mať ďaleko lepšie vedomosti ako bookmaker, ktorý na zápas kurzy vypisuje.

Vyvarujte sa tiež stávkovanie zbytočne veľkého počtu zápasov na jeden tiket. Čím viac ich je, tým väčšia je aj pravdepodobnosť, že niektorý z nich nevyjde, hoci by sa pred začiatkom všetky javili ako tutovky. Radšej si zriadte účty vo viacerých spoločnostiach ako sú William Hill, Bet365 alebo Unibet poriadne preštudujte ich ponuky a vyberte tie naozaj najlepšie kurzy, ktoré sú na trhu.

Ak sa chcete uistiť v svojej voľbe, vyhľadajte tipy na stávkovanie aj na internete, kde je ich skutočne dostatok a podeľte sa o ne aj s ostatnými tipujúcimi. Tipy na stávkovanie však poskytujú aj rôzny jednotlivci – niektorí zadarmo, niektorí za peniaze. Zvlášť platené tipy na stávkovanie môžu byť nebezpečné, keďže je mnoho prípadov, kedy boli tipujúci podvedení. Neplaťte žiaden poplatok vopred a bude skutočne obozretný pri uzatváraní a platení akýchkoľvek členských poplatkov.

Odporúčame ísť radšej vlastnou cestou tipovania a prípadne svoje športové tipy preberať so svojimi známymi, ktorí zdieľajú spolu s vami podobnú záľubu.

Športové stávkovanie a stávky

Už v roku 1566 založila kráľovná Alžbeta I. prvú britskú lotérii a už na začiatku 20. storočia bolo úplne bežné, že vedľa každej konskej dráhy mala svoje miesto aj zberňa stávok! Stávková kancelária ako taká teda nie je objavom 20. storočia! Športové stávkovanie zažíva svoj boom aj dnes a rovnako ako predtým predstavuje vzrušujúcu zábavu pre ľudí z celého sveta.

Rastúci vplyv internetu umožňuje naviac osloviť širokú verejnosť a väčšina tradičných bookmakerov to využíva vo svoj prospech. Počas niekoľkých málo rokov sa na internete objavila celá rada online poskytovateľov stávok a každý z nich sa snaží svoje potencionálnych zákazníkov nalákať atraktívnou ponukou bonusov a špeciálnych akcií. Je teda prirodzené, že človek, pri stále rastúcom počte bookmakerov a stávkových kancelárií, ľahko stráca prehľad a pre milovníkov stávkovanie je stále ťažšie, nájsť pre seba toho správneho poskytovateľa stávok!

Predtým, než prepadnete pri hľadaní tých najlepších športových stávok totálnemu zúfalstvu, pozrite sa na prehľad tých najpopulárnejších a najférovejšie bookmakerov a stávkových búrz, ktoré Vám prinášame. Športové stávkovanie a stávky online sú v dnešnej dobe obľúbené aj vďaka jednoduchému prístupu, kedy môžete stávkovať priamo z Vášho domova.

Pre začiatočníkov určite odporúčame overenú klasiku v podobe Bet365 alebo spoločnosti Unibet, ktoré prinášajú nespočetné množstvo stávok. Venovať sa stávkovaniu nie je príliš zložité, stačí občas sledovať svoj obľúbený športový tím, prípadne tenisového hráča a potom len správne predpovedať výsledok stretnutia. Samozrejme športové stávkovanie nemusí automaticky znamenať to, že sa stanete za rok milionármi.

Potrebujete sa naučiť ovládať svoje emócie, nepodliehať unáhleným rozhodnutiam a zvoliť si správny „finančný manažment“. Športové stávky príliš nekombinujte a odporúčame podávať skôr sólo zápasy.

Ak sa chcete dozvedieť viac napríklad o stávkovani na futbal, môžete si prečítať článok o futbalových stávkach.

Stávkovanie na futbal

Futbalové zápasy sledujú každý víkend milióny divákov po celom svete. Či už priamo na štadiónoch alebo prostredníctvom televíznych prenosov. Futbal je najpopulárnejším športom na svete a preto aj stávkovanie na futbal z hľadiska obratu vysoko prevyšuje kurzové stávky na akýkoľvek iný šport.

Futbalové stávky obsahuje väčšina tiketov aj v našich končinách, tiež v ponukách online stávkových kancelárií tvorí stávkovanie na futbal najpočetnejšiu položku, takže stávkari majú rozhodne z čoho vyberať. Klasické Moneyline stávky sú navyše doplnené handicapovými stávkami, stávkami na počet gólov, strelca gólu a ďalšími vychytávkami. Ako ale na stávkovanie na futbal vyzrieť a vyhrávať?

Ideálne návod samozrejme neexistuje a každý stávkar si po istej dobe vybuduje svoj vlastný systém. Rovnako ako u ostatných športov by však i pri futbalových stávkach malo platiť, že budete vsádzať len to, čomu naozaj rozumiete. Správnou cestou je tak vybrať si jednu alebo niekoľko málo ligových súťaží, najlepšie nejaké menej známe, týždeň čo týždeň si o nich zháňať informácie, a až na ich základe potom staviť. Stávková kancelária Bet365 patrí k jednej z najobľúbenejších a najlepšie hodnotených stávkových kancelárií, a to najmä vďaka excelentnej ponuke športov a športových líg a tiež z dôvodu veľmi slušných stávkových kurzov. V kurzovej ponuke Bet365 nájdete takmer všetky európske futbalové súťaže spolu so súťažami v Latinskej Amerike alebo Ázii.

Tiež ponuka stávkových možností je skvelá a tak si aj v slovenskej Fortuna lige môžete okrem základných stávok zahŕňajúcich 1X2, stávok typu Viac / Menej, stávok na presné skóre alebo konečný výsledok staviť aj na ázijské handicapy alebo veľké množstvo špeciálnych stávok. Stávkovanie na futbal je skutočne veľmi obľúbené z dôvodov, ktoré sme popísali vyššie a ruku na srdce – nebaví Vás sledovať Váš obľúbený klub o to viac, keď sa môžete tešiť z výhry spoločne s nimi?