Category Archives: Stávkovanie

Vplyv počasia na stávkovanie

Iste sa vám neraz stalo, že vami vsadený zápas dosť ovplyvnilo počasie. Niečo, s čím bohužiaľ nemôžeme nič robiť. Práve preto by sme aj tento zdanlivo nedôležitý aspekt mali mať na pamäti, keď tvoríme tiket.

Najväčší vplyv má počasie tradične na futbal. Dažďom nasáhlé ihrisko je oveľa rýchlejší, loptu rýchlejšie kĺže a hrá tak do kariet útočiacim celkom. Neraz sme videli obrovskú chybu brankára, ktorý nedokázal skrotiť rýchly loptu na premočené trávniku a dostal tak lacný gól. Ovšem je potrebné dať pozor na to, ako husto prší. Keďže sa totiž jedná o veľmi hustý a intenzívnej dážď, ihrisko nasiakne príliš a získa tak opačné vlastnosti než v prvom prípade. Teda lopta sa bude v kalužiach neočakávane zastavovať a možnosti pre kombinačný a útočný futbal budú minimálne. V tomto prípade platí, že v takýchto zápasoch príliš veľa gólov nepadá.

Vplyvu počasia sa však nevyhneme aj v tenise. Tam sa síce za dažďa nehrá, ale práve to môže byť dôležitý aspekt, ktorý rozhodne o víťazovi. V medzičase, kedy sa čaká, až prestane pršať, sa totiž môže vrátiť do pohody, ako psychické aj fyzické, momentálne Betclic apostas prehrávajúcej hráč, ktorý naberie síl k následnému obratu. Pokiaľ má za sebou hráč náročný program z predchádzajúcich kôl a nastupuje proti evidentne čerstvějšímu súperovi, môže mu dážď opäť pomôcť k nabratie síl, zatiaľ čo jeho protivníka utlmí z eufórie. Vplyv počasia je teda nutné sledovať aj u športov, s ktorými zdanlivo nemá nič spoločné.

Ďalším športom, kde počasie ovplyvňuje priebeh a dosť možno aj výsledok súboja je americký futbal. V našich končinách nie príliš obľúbený a stávkovanie, ale napriek tomu sa v ponukách stávkových kanceláriách objavujúce. Tu môže a bude mať vplyv napríklad silný vietor, ktorý znevýhodní celky, ktoré sa spoliehajú na dlhú rozohrávku. Dážď v kombinácii s Vietor navyše rozhodne ovplyvní výkon kľúčového hráča tímu, quarterbacka, ktorý môže mať problémy s presnými pasmi, ktorý jeho celok k víťazstvu potrebuje. Vplyv počasie je teda nespochybniteľný a pri tvorbe analýzy by mali stávkari dbať aj na tento častokrát zabudnutý aspekt. Read more info

Sú všetci predajcovia tipov podvodníci?

V posledných niekoľkých rokoch sa veľmi rozmohol fenomén predaja športových tipov od profesionálov. Slovo profesionálov si podľa uváženia môže každý dať do úvodzoviek. Prečo ale nie všetci takí predajcovia sú podvodníci?

Prvá vec, ktorá určite zarazí mnoho stávkarov alebo trebárs i len obyčajných ľudí, je fakt, prečo vlastne úspešný stávkar, ktorý si hovorí profesionál, ponúka svoje tipy? Prečo na nich nesiaha zo veľké peniaze sám a nenecháva si pre seba? Na túto zdanlivo ťažkú otázku je vlastne veľmi jednoduchá odpoveď. Oni to robia, alebo by v niektorých prípadoch radi robili, ale nemôžu. Dlhodobo úspešný a ziskový stávkar v žiadnom prípade neunikne očiam stávkových kancelárií a predovšetkým malé stávkové kancelárie, ktoré ešte nemajú také meno, sa snažia takéto hráča eliminovať. Niekedy aj dosť brutálnym spôsobom, kedy im skrátka zablokujú účet, ku ktorému sa už dotyčný neprihlási, a alebo len dajú danému stávkari limit, koľko môže maximálne staviť. Netreba zdôrazňovať, že tieto limity sú smiešne malé a nemá v podstate význam vsádzať.

A taký úspešný stávkar teda hľadá spôsob, ako svoje kvalitné tipy speňažiť. A ako prvá možnosť sa ponúka predaj týchto tipov. Avšak vďaka tomu, ako je dnes internet zahltený týmito službami, je naozaj veľmi ťažké rozoznať, či ak sa jedná naozaj o profesionálneho stávkara alebo len o podvodníka.

Na čo si treba v týchto prípadoch dávať najväčší pozor, je história tipov daného stávkara. Často sa totiž stáva, že svoju históriu maže, aby jeho tipy vyzerali bezchybne. Pokiaľ tento spôsob jednania u niekoho zistíte, môže si byť istí, že sa o profesionála naozaj nejde. Ďalej je potrebné zistiť, či ak predajca ponúka aj nejaké voľné tipy, ktoré sú k zohnaniu zadarmo a akú majú títo tipy úspešnosť. Pokiaľ dobrú, určite sa nemusíte báť zaplatiť mu za tipy VIP.

Veľmi dôležitá je v stávkovom svete rýchlosť. Preto si overte, ako dlho pred začiatkom zápasov vám bude tipař svoje tipy zasielať a akým spôsobom. Je síce pekné dostať správny tip s pekným kurzom, avšak ak sa k nemu dostanete len chvíľku pred začiatkom stretnutia k ničomu vám nebude. Profesionálne tipér, ktorý svoje tipy predávajú, sú bohužiaľ kvôli veľkému počtu podvodníkov v tomto odvetví takmer démonizovaní, avšak pravdou ostáva, že aj ozajstní profesionáli sa tu nájdu, len je potrebné ich hľadanie venovať väčšie úsilie.

Zostavte úspešný akumulátor

Takzvané akovky sú medzi stávkari veľmi populárne. Môžete si vďaka nim prísť aj na veľmi slušnú výhru. Čomu sa ale pri takých stávkach vyhnúť a čo naopak vyhľadávať? To sa dozviete v dnešnom článku.

Iste už ste využili aj vy ponuky stávkových kancelárií a vsadili klasickú akovku s hromadou športových udalostí. Pre zábavu to iste zlé nie je, ale pre ziskovosť určite. Aj pri stávkovanie akovek je totiž potrebné mať systém, akým tieto stávky vedieme. Ak ste však príležitostný stávkar a stávkujete pre zábavu, možno odporučiť klasickú ,, plachtu ,, s hromadou zápasov, pre ostatných to však dobrý spôsob nie je.

Prvý stratégií môže byť, že na svojom tikete budete uprednostňovať iba celky, ktoré majú výhodu domáceho prostredia. Tam sú celky pravidelne silnejšie ako vo vonkajších zápasoch. Opäť tu platí, že je veľmi dôležitý aj počet stavených zápasov. Všeobecne sa odporúčajú maximálne štyri. S každým ďalším vsadeným zápasom síce rastie prípadná výhra, ale zároveň sa tiež znižuje pravdepodobnosť, že ju dosiahnete.

Druhou stratégiou môžu byť stávky na outsidermi. U tohto tipu akumulátora, kedy bude vsádzať na papierovo slabšie celky, je výhoda, že aj pri malom počte zápasov môžete dosiahnuť slušné výhry, pretože budete mať vysoké kurzy. Zvlášť v tomto prípade sa odporúča nedoplňovať tiket ,, tutovku ,, s nízkym kurzom. Nie je totiž nič horšie, ako keď vám tiket s vysokými kurzami a výhrou nakoniec skazí zápas, ktorým ste chceli len o trochu zdvihnúť kurz a v ktorom jasný favorit zápas prehrá.

Ďalšie stratégií u akovek sú stávky na Bet365 na favoritov zápasov. Tu však budeme riešiť problém s nízkym kurzom a o to viac je potrebné zápasov. S tým sa však opäť zvyšuje riziko prehry. Mali by sme sa držať zásady, že viac ako štyri zápasy do akovky nepatrí. Navyše sme tu uviedli len niektoré príklady stratégií, svoj stávkarský repertoár môžete doplniť aj o stratégii, ktorú ste vymysleli sami, kreativite sa v stávkovanie medze rozhodne nekladú.

Ako sa zlepšiť v stávkovanie?

Betclic Germany bonus

Či už sa jedná o osobný život alebo o ten stávkový, veľmi dôležité pre jeho kvalitu je progres. Neustále sa snažiť na sebe pracovať a zlepšovať sa. Ak budete takto nastaveni, úspech sa určite dostaví. Dnes si predstavíme pár rád.

Informácie sú kľúč. To je základná motto každého stávkara, avšak čo to vlastne znamená? Pozrieť na vzájomné zápasy dvoch celkov, ktoré proti sebe nastupujú a potom ešte na ich postavenie v tabuľke? To však nestačí. Snažte sa využiť každú chvíľku na získanie nových informácií. I potrebné športové reportáž, ktorú ste počúvali potrebné je napoly, vám môže vyvstanout na mysli vo chvíli, keď chcete staviť na nejaký celok, ktorého sa správa týkala. Vďaka pokroku technológií máme v podstate neobmedzené možnosti v získavaní informácií. Televízia, rádio, internet, všetko hrá v náš prospech a všetky médiá na nás valia jednu informáciu za druhou. Skúste sa na tieto informácie sústrediť a zhromažďovať je, nie je to tak ťažké ako sa môže na prvý pohľad zdať.

S vyššie zmienených bodom súvisí aj fakt, že je skrátka treba vidieť viac než len štatistiky a holá čísla. Urobte si čas a pozrite sa na záznamy zápasov tímov alebo hráčov, ktoré chcete staviť. Hoci je to časovo náročnejšie, informácie, ktoré vďaka tomu získate sú dôležité. Môžete sa sami presvedčiť, aký má na tím vplyv napríklad strata kľúčového hráča a ako celá hra tímu po tejto strate vyzerá. Aj tenistov si môžete urobiť obrázok, aký je ich najsilnejšou úder či naopak najväčšie slabina a či ak jej dokážu súperovi využiť vo svoj prospech.

Stávkari radi občas žalovať aj do kalných vôd exotických stávok. Či už ide o voľbu prezidenta alebo inú spoločenskú udalosť, ktorá sa športom vlastne nesúvisí. Naša rada znie, rozhodne sa týmto stávkam vyhýbať, kým nebudete ziskoví. Samozrejme, ak sa jedná o stávku za desať korún, nič sa nestane, keď prehráte, ale niektorí stávkari sú schopní aj do týchto stávkových príležitostí vložiť vysoký vklad, ktorý im potom môže chýbať pri stávkach na klasické športové stretnutia.

Ak máte pocit, že vo svojom stávkovom živote stagnujete a nejaký progres je v nedohľadne, nebojte sa obzrieme po pomoci. Či už je to spojenie síl s konkrétnym stávkarom alebo pridanie sa nové komunity, napríklad do case skupiny na internete, získate tým nové myšlienky a nápady a iste aj nové tipy. Aj vy môžete odovzdať svoje skúsenosti ostatným a zároveň čerpať tie ich. Ak ste navyše pomerne úspešný stávkar, nájdenie niektoré také komunity určite nebude problém.