Ako sa zlepšiť v stávkovanie?

Betclic Germany bonus

Či už sa jedná o osobný život alebo o ten stávkový, veľmi dôležité pre jeho kvalitu je progres. Neustále sa snažiť na sebe pracovať a zlepšovať sa. Ak budete takto nastaveni, úspech sa určite dostaví. Dnes si predstavíme pár rád.

Informácie sú kľúč. To je základná motto každého stávkara, avšak čo to vlastne znamená? Pozrieť na vzájomné zápasy dvoch celkov, ktoré proti sebe nastupujú a potom ešte na ich postavenie v tabuľke? To však nestačí. Snažte sa využiť každú chvíľku na získanie nových informácií. I potrebné športové reportáž, ktorú ste počúvali potrebné je napoly, vám môže vyvstanout na mysli vo chvíli, keď chcete staviť na nejaký celok, ktorého sa správa týkala. Vďaka pokroku technológií máme v podstate neobmedzené možnosti v získavaní informácií. Televízia, rádio, internet, všetko hrá v náš prospech a všetky médiá na nás valia jednu informáciu za druhou. Skúste sa na tieto informácie sústrediť a zhromažďovať je, nie je to tak ťažké ako sa môže na prvý pohľad zdať.

S vyššie zmienených bodom súvisí aj fakt, že je skrátka treba vidieť viac než len štatistiky a holá čísla. Urobte si čas a pozrite sa na záznamy zápasov tímov alebo hráčov, ktoré chcete staviť. Hoci je to časovo náročnejšie, informácie, ktoré vďaka tomu získate sú dôležité. Môžete sa sami presvedčiť, aký má na tím vplyv napríklad strata kľúčového hráča a ako celá hra tímu po tejto strate vyzerá. Aj tenistov si môžete urobiť obrázok, aký je ich najsilnejšou úder či naopak najväčšie slabina a či ak jej dokážu súperovi využiť vo svoj prospech.

Stávkari radi občas žalovať aj do kalných vôd exotických stávok. Či už ide o voľbu prezidenta alebo inú spoločenskú udalosť, ktorá sa športom vlastne nesúvisí. Naša rada znie, rozhodne sa týmto stávkam vyhýbať, kým nebudete ziskoví. Samozrejme, ak sa jedná o stávku za desať korún, nič sa nestane, keď prehráte, ale niektorí stávkari sú schopní aj do týchto stávkových príležitostí vložiť vysoký vklad, ktorý im potom môže chýbať pri stávkach na klasické športové stretnutia.

Ak máte pocit, že vo svojom stávkovom živote stagnujete a nejaký progres je v nedohľadne, nebojte sa obzrieme po pomoci. Či už je to spojenie síl s konkrétnym stávkarom alebo pridanie sa nové komunity, napríklad do case skupiny na internete, získate tým nové myšlienky a nápady a iste aj nové tipy. Aj vy môžete odovzdať svoje skúsenosti ostatným a zároveň čerpať tie ich. Ak ste navyše pomerne úspešný stávkar, nájdenie niektoré také komunity určite nebude problém.

Rate the review