Liga majstrov, Bayern Mníchov – Atlético Madrid, 6. decembra

6. kolo skupinovej fázy LM, Bayern Mníchov – Atlético Madrid, 6. decembra 2016 od 20:45 SEČ.

Tip: Výhra Bayernu.

bayern_munchen-converted

Utorkové záverečné kolo skupinovej fázy Ligy majstrov nám ponúkne mnoho zaujímavých duelov a definitívne rozhodne o bytie a nebytie niektorých klubov v jarnej časti súťaže. My sa dnes zameriame na zápase skupiny D, v ktorom sa stretnú dva celky s už istým postupom, Atlético Madrid a Bayern Mníchov.

Ani jednému zo súperov už v tomto stretnutí teoreticky o nič nejde. Atlético je v skupine na prvom mieste s nedostihnuteľným náskokom šiestich bodov. Bayern okupuje druhú priečku a na tretiu Rostov má päťbodový náskok. To ale neznamená, že nás čaká nudné stretnutie, v ktorom sa nebude nič diať. Poďme sa pozrieť na náš stávkarský tip.

Domáci Bayern poslednou dobou trpia trochu stratou formy. Z posledných päť stretnutí len dve vyhral, inak dvakrát prehral a raz remizoval. Po remíze s Hoffenheimom, prehre v Dortmunde a prekvapivé prehre 3:2 v Rostove sa ale bavorský veľkoklub zdvihol a porazil napred 2:1 Leverkusen a potom 3:1 Mainz.

Atlético má lepšiu formu. Z piatich posledných zápasov tri vyhralo, jeden prehralo a raz iba remizovalo, to v poslednom zápase s Espanyolom. Inak má ale Atlético streleckej hody – Eindhoven porazili 2:0, Osasunu 3:0, v pohári proti CD Giujuelo vyhrali dokonca 6:0.

Štatistika vzájomných stretnutí oboch súperov ale trochu brzdí naše očakávania zápasu s mnohými bránkami. V tomto kalendárnom roku sa súperi stretli už trikrát. Dvakrát v play off Ligy majstrov, raz v tohtoročnom zápase základnej skupiny. Dve stretnutia vyznela lepšie pre Atlético, zhodne v pomere 0:1. Jedno stretnutie vyhral Bayern, 2:1. Môžeme teda očakávať veľmi tesné a vyrovnané stretnutie.

Bookmakeri stávkových kancelárií skôr zvýhodňujú Bayern, ktorý má vraj v domácom prostredí oveľa väčšiu šancu na víťazstvo. K tomuto tipu sa prikláňame a odporúčame teda stávku na výhru domácich. Pokiaľ si chcete ešte o niečo zdvihnúť kurz, zaujímavým tipom je stávka, že vyhrajú domáci a zároveň padne 0-3 góly.

Rate the review