Sú všetci predajcovia tipov podvodníci?

V posledných niekoľkých rokoch sa veľmi rozmohol fenomén predaja športových tipov od profesionálov. Slovo profesionálov si podľa uváženia môže každý dať do úvodzoviek. Prečo ale nie všetci takí predajcovia sú podvodníci?

Prvá vec, ktorá určite zarazí mnoho stávkarov alebo trebárs i len obyčajných ľudí, je fakt, prečo vlastne úspešný stávkar, ktorý si hovorí profesionál, ponúka svoje tipy? Prečo na nich nesiaha zo veľké peniaze sám a nenecháva si pre seba? Na túto zdanlivo ťažkú otázku je vlastne veľmi jednoduchá odpoveď. Oni to robia, alebo by v niektorých prípadoch radi robili, ale nemôžu. Dlhodobo úspešný a ziskový stávkar v žiadnom prípade neunikne očiam stávkových kancelárií a predovšetkým malé stávkové kancelárie, ktoré ešte nemajú také meno, sa snažia takéto hráča eliminovať. Niekedy aj dosť brutálnym spôsobom, kedy im skrátka zablokujú účet, ku ktorému sa už dotyčný neprihlási, a alebo len dajú danému stávkari limit, koľko môže maximálne staviť. Netreba zdôrazňovať, že tieto limity sú smiešne malé a nemá v podstate význam vsádzať.

A taký úspešný stávkar teda hľadá spôsob, ako svoje kvalitné tipy speňažiť. A ako prvá možnosť sa ponúka predaj týchto tipov. Avšak vďaka tomu, ako je dnes internet zahltený týmito službami, je naozaj veľmi ťažké rozoznať, či ak sa jedná naozaj o profesionálneho stávkara alebo len o podvodníka.

Na čo si treba v týchto prípadoch dávať najväčší pozor, je história tipov daného stávkara. Často sa totiž stáva, že svoju históriu maže, aby jeho tipy vyzerali bezchybne. Pokiaľ tento spôsob jednania u niekoho zistíte, môže si byť istí, že sa o profesionála naozaj nejde. Ďalej je potrebné zistiť, či ak predajca ponúka aj nejaké voľné tipy, ktoré sú k zohnaniu zadarmo a akú majú títo tipy úspešnosť. Pokiaľ dobrú, určite sa nemusíte báť zaplatiť mu za tipy VIP.

Veľmi dôležitá je v stávkovom svete rýchlosť. Preto si overte, ako dlho pred začiatkom zápasov vám bude tipař svoje tipy zasielať a akým spôsobom. Je síce pekné dostať správny tip s pekným kurzom, avšak ak sa k nemu dostanete len chvíľku pred začiatkom stretnutia k ničomu vám nebude. Profesionálne tipér, ktorý svoje tipy predávajú, sú bohužiaľ kvôli veľkému počtu podvodníkov v tomto odvetví takmer démonizovaní, avšak pravdou ostáva, že aj ozajstní profesionáli sa tu nájdu, len je potrebné ich hľadanie venovať väčšie úsilie.

Rate the review