Tipsport – bonusy

Tipsport Stávková kancelária Tipsport je vyhlásená tým, že je veľmi aktívny na poli rôznych bonusov a súťaží o zaujímavé ceny a peniaze. Aj v tomto smere udáva trend na českej stávkovom trhu.

Ako prvý je prakticky povinnosťou uviesť vstupný bonus, ktorý Tipsport ponúka. Ihneď po registrácii dostane nový klient zadarmo k dispozícii 150 Kč (tento bonus zatiaľ bohužiaľ neponúka Tipsport pôsobiace na slovenskom). Tieto peniaze netreba nijako prestávkovať alebo s nimi manipulovať, je možné ich ihneď vybrať. Ako malý darček na privítanie je to od stávkovej kancelárie rozhodne príjemné.

Pre väčšinu stávkarov je však oveľa zaujímavejšie druhý bonus, ktorý Tipsport ponúka. Jedná sa o nárok na 100% vstupný bonus až do výšky neskutočných 50 000 Sk (2000 eur). Tento vstupný bonus je uvoľňovaný po 10%. Čo to teda znamená? Podľa výšky vkladu sa stanovujú podmienky pretočenia. Najmenej je 5x (bonus + vklad) a najviac 8x (bonus + vklad). Minimálna kurzy na tiketoch sú odstupňované podľa výšky vkladu. Pri vklade 5 000 Sk a vyššie (200 eur a vyššie na slovenských), musí váš tiket disponovať kurzom v minimálnej hodnote 3,00. Aby nešlo iba o strohá čísla, uveďme si príklad. Ak si na svoj účet vložíte 10 000 Sk a chce získať bonus ďalších 10 000 Sk, musíte pretočiť 160 000 Sk. Ak si na svoj účet vložíte iba 3 000 Sk, budete hrať o ďalšie 3 000 Sk ak protočíte 42 000 Sk. Slovenský Tipsport funguje rovnako, teda pri stávke za 100 eur je potrebné na získanie rovnakej sumy na bonusu pretočiť 1 400 eur.

Ani stáli klienti sa však nemusia báť, že Tipsport ponúka len vstupné bonusy. Jedným z mnohých bonusov môže byť napríklad aj nový automobil BMW, o ktorý sa stretnú stávkari v takzvanom Turnaji majstrov. Najúspešnejšie stávkar získa práve automobil BMW X6. Ale ani ostatní nemusia smútiť, pretože budú ocenení aj oni. Počas tohto Turnaja majstrov totiž Tipsport opäť rozdelí vyše 500 000 netu.

Práve nety sú ďalšie skvelým bonusom pre tipujúcich. Získavajú je totiž za uzatváranie stávok a rôzne aktivity a môžu ich potom využiť na svoje stávky. Hodnota 100 netu má rovnakú hodnotu ako 100 Sk (na slovenskom má 100 netu hodnotu stávka za 1 euro). Počas roka sa navyše uskutočňuje niekoľko promoakcií, ktorých sa klienti Tipsportu môžu zúčastniť. Čo sa teda týka bonusov a prívetivého prostredia pre klientov, je na tom stávková kancelária Tipsport viac než dobre. A hlavné je, že neustále pracuje na zlepšení.

Rate the review