Tipsport – kurzové stávkovanie

Tipsport Stávková kancelária Tipsport kladie asi najväčší dôraz na kurzové stávkovanie. A rozhodne to je vidieť. Okrem klasického predzápasového stávkovanie, ponúka aj live stávky a pomerne vysokými kurzy.

Kurzové stávkovanie je alfou a omegou Tipsportu. Preto nie je divu, že práve tu, je Tipsport najprepracovanejší. Môže sa totiž pýšiť veľmi širokou ponukou príležitostí a hŕbu podpornými stávkami. Okrem klasického 1×2 tu teda môže stávkar nájsť možnosti ako napríklad: strelci gólov v hokeji, počet bodov u jednotlivých hráčov v NBA, handicepy u tenisu aj futbalu, počty gólov v zápase a mnoho ďalšieho. Kurzová ponuka je teda naozaj bohatá. Ako skvelé pozitívum navyše uviesť, že technická podpora je v češtine aj slovenčine k dispozícii po celý deň, čo iste ocenia stávkari, ktorí narazili na problém či potrebujú vyreklamovať svoj tiket.

Stávkovať teda môžete nielen na športové udalosti, ale aj na rôzne udalosti spoločenské. Hoci sa samozrejme tieto typy stávkových príležitostí neteší takej popularite ako tie športové, ako oživenie a aj isté pobavenie stávkarov to rozhodne dá hodnotiť kladne. Kurzy sú v týchto prípadoch navyše naozaj vysoké.

Nemenej bohatá je ponuka príležitostí aj u live stávok. Okrem toho, že na väčšinu zápasov ponúka Tipsport aj živý prenos, čo je pre kvalitné live stávkovanie veľmi dôležité, môžeme aj tu nájsť podporné stávky, ktoré reagujú na momentálny priebeh na ihrisku. Vďaka tomu, že Tipsport svojim klientom ponúka aj oficiálne mobilnú aplikáciu, ktorý je dostupná na všetky mobilné platformy, môže si klient užívať live stávkovanie aj z mobilu.

Kľúčové je tiež absencia manipulačného poplatku u kurzového stávkovania na internete, vďaka čomu majú stávkari možnosť svoje výhry ešte zvážiť. K lepším výsledkom im určite pomôže aj služba Cash Out, teda predčasné vyplatenie rozohraného tiketu. Klienti určite tiež ocenia veľmi vysoké limity výhier, ktoré Tipsport ponúka.

Okrem klasických AKO stávok, sú k dispozícii aj rôzne kombinačné typy stávok, kedy stávkar môže hrať o vysokú výhru aj napriek tomu, že mu niektorý zápas nevyjde. Čo sa týka kurzovej hladiny, tam sa Tipsport rozhodne pohybuje na špici českého aj slovenského trhu. Niet preto divu, že je stávková kancelária Tipsport hodnotená ako jedna z najlepších.

Rate the review