Tottenham – Manchester United, 10. 4. 2016

 1. apríla 2016 od 17.00 h.
  TIP: neprehra Tottenhamu44

  Kohúti sú ešte v Boji o anglický prvoligový titul pred zápasom s Manchestrom United Maji o motiváciu postarané dokonalé. Červení diabli naproti tomu stále tápu rozhodne SÚ skôr tieňom slávneho klubu z čias Beckhama, Keana Alebo Giggsa, which dokázal vyhrať aj prestížnu Ligu majstrov. 53 bodov Až piate miesto v tabuľke može stáť miesto súčasného kouča Louise van Gaala, United sú proste zvyknutí víťaziť už leta. Ako by sa mohlo vyzerať v blížiacom sa stretnutí dvoch veľkých tímov?

  Kohútikom sa doma Dari

  White Hart Lane je v tejto sezóne nedobytnou pevnosťou. Zo šestnástich domácich Zápase Kohúti odišli porazení Len Dvakrát, celkovo im v teto štatistike Patri v Lige Druhé miesto za prekvapením ročníka z Leicesteri. Ja sa tým samozrejme mohlo hrať Tottenhamu do kariet, Posledný “Veľký” zápas skončil s Arsenalom remízou 2:2. Je pravdou, ze z posledných troch vzájomných zápasov dokázali hracej Tottenhamu vybojovať  jediný bod, ale Teraz je situácia odlišná. Sedembodová strata na titul šesť kôl pred koncom rozhodne nie je nedostižná.

  Na druhú stranu, aj United sa budú snažiť zabrať. Maji totiž ako cieľ ucast v Lige majstrov. Otázkou pivo je, ČI na to TENTO tím naozaj MA, zvlášť so súčasným koučom. Posledné usmolená výhra nad Evertonom je skôr labutie piesní kedysi slávneho celku. Veľkú zbrani Hotspur bude Harry Kane, mladučký anglický reprezentant si v marci pripísal pät streleckých zásahov rozhodne prevetrá aj obranu Manchestru United.

  A ďalší dôvod, prečo by nemali stratiť Kohútie vsetky tele? United jednoducho nevie dávať bránky. Tento rok ich strelili celkom len 39 a vonku získali len22 bodov z 16 stretnutie. Aj Cez pár čiastkových úspechov z posledných týždňov jednoducho nemajú dostatočnú formu na to, aby sa mohli s londýnskym celkom úspešně vysporiadať. Blýska sa dosť možno na lepšie časy, s výmenou kouča by mohol prísť nový vietor robiť plachiet Reds …

Rate the review