Zostavte úspešný akumulátor

Takzvané akovky sú medzi stávkari veľmi populárne. Môžete si vďaka nim prísť aj na veľmi slušnú výhru. Čomu sa ale pri takých stávkach vyhnúť a čo naopak vyhľadávať? To sa dozviete v dnešnom článku.

Iste už ste využili aj vy ponuky stávkových kancelárií a vsadili klasickú akovku s hromadou športových udalostí. Pre zábavu to iste zlé nie je, ale pre ziskovosť určite. Aj pri stávkovanie akovek je totiž potrebné mať systém, akým tieto stávky vedieme. Ak ste však príležitostný stávkar a stávkujete pre zábavu, možno odporučiť klasickú ,, plachtu ,, s hromadou zápasov, pre ostatných to však dobrý spôsob nie je.

Prvý stratégií môže byť, že na svojom tikete budete uprednostňovať iba celky, ktoré majú výhodu domáceho prostredia. Tam sú celky pravidelne silnejšie ako vo vonkajších zápasoch. Opäť tu platí, že je veľmi dôležitý aj počet stavených zápasov. Všeobecne sa odporúčajú maximálne štyri. S každým ďalším vsadeným zápasom síce rastie prípadná výhra, ale zároveň sa tiež znižuje pravdepodobnosť, že ju dosiahnete.

Druhou stratégiou môžu byť stávky na outsidermi. U tohto tipu akumulátora, kedy bude vsádzať na papierovo slabšie celky, je výhoda, že aj pri malom počte zápasov môžete dosiahnuť slušné výhry, pretože budete mať vysoké kurzy. Zvlášť v tomto prípade sa odporúča nedoplňovať tiket ,, tutovku ,, s nízkym kurzom. Nie je totiž nič horšie, ako keď vám tiket s vysokými kurzami a výhrou nakoniec skazí zápas, ktorým ste chceli len o trochu zdvihnúť kurz a v ktorom jasný favorit zápas prehrá.

Ďalšie stratégií u akovek sú stávky na Bet365 na favoritov zápasov. Tu však budeme riešiť problém s nízkym kurzom a o to viac je potrebné zápasov. S tým sa však opäť zvyšuje riziko prehry. Mali by sme sa držať zásady, že viac ako štyri zápasy do akovky nepatrí. Navyše sme tu uviedli len niektoré príklady stratégií, svoj stávkarský repertoár môžete doplniť aj o stratégii, ktorú ste vymysleli sami, kreativite sa v stávkovanie medze rozhodne nekladú.

Rate the review