Rozpisové stávkovanie

Kurzové stávkovanie podľa schém má niekoľko nepopierateľných výhod a rozhodne nejde o žiadne zložité postupy. V prvom rade je oproti iným kombinačným metódam lacnejšie. Stávkové kancelárie ( Bet 365 alebo Unibet )totiž ponúkajú rôzne kombinátory, ktoré však berú väčšiu časť vkladu a potencionálny zisk sa tak znižuje.

Ďalšou výhodou rozpisu je vlastný systém, ktorý si môže každý stávkar podľa svojich skúseností vyvinúť. V čom to spočíva rozpisové stávkovanie nie je nič komplikované. Práve naopak, jedná sa o ten najprimitívnejší spôsob kombinácie stávok. Rozpis sa sústredí na niekoľko stretnutí a kombinuje ich možné výsledky. Stávkar si tak istým spôsobom zabezpečuje výhru aspoň pri určitej situácii a snaží sa znížiť pravdepodobnosť nepríjemnej prehry.

Využíva tzv. aku stávku, ktorá násobí kurzy medzi sebou a podľa toho sa vypláca výhra. Pri tvorbe vlastného rozpisového systému si teda musí stávkar dávať pozor hlavne na veľkosť kurzov a počet tiketov, aby jeho akákoľvek výhra stále bola zisková. Pre začiatok je však lepšie využiť niektorý zabehnutý spôsob, ktorý dobre poslúži aj pre pochopenie celého systému. Rozpisové stávkovanie môžeme odporučiť menej skúseným stávkarom, ktorí chcú minimalizovať svoje straty a skúsiť byť v pluse aj keby nešlo všetko presne podľa predstáv.