10bet

Stávková kancelária 10Bet poskytuje svoje služby od roku 2003 a je zaujímavá pre širokú ponuku ázijských handicapov. 10bet prináša zákazníkom nadpriemerne vysoké kurzy a dobré limity. Všeobecne patrí stávková kancelária 10Bet k tým lepším kanceláriám, no treba byť opatrný pri netypických vyhodnocovaniach live stávok.

Vhodné športy k stávke

Stávková kancelária 10Bet ponúka veľkú škálu športov na ktoré je možné staviť. Uvidíte ich uvedené v stávkovej ponuke a jedným kliknutím sa Vám zobrazia všetky možnosti stávok na všetky ligy a súťaže. 10BET ponúka všetky ligy, ktoré by ste očakávali od poprednej stávkovej kancelárie špecializujúcej sa na futbal, tenis, basketbal nehovoriac o celej rade nižších a často aj nie príliš prehľadných súťaží.

Možnosti tipovania na 10 bet

Kancelária vám ponúka všetky možnosti stávok, ktoré by ste očakávali od prominentného bookmakera. 10BET je tradične silný v handicapoch a UNDER / OVER stávkach. Zistíte, že prevažne vo futbalových stávkach uspokojí Bet365 Vaše potreby a excelentný je tiež v kurzoch na stávky na polčasový výsledok. Ďalej ponúka 10BET jeden z najlepších výberov live stávok – stávok v priebehu stretnutia. BET 10 tvrdí, že ponúka každoročne viac ako 4000 live zápasov naprieč celým svetom. Špecialitou je možnosť stávok na polčas počas zápasu, to nie je u konkurencie vôbec pravidlom. Ďalším typickou charakteristikou 10bet.com je ich ochota prijímať vysoké stávky. Stávková kancelária je ochotná prijímať stávky vo výške 6 500 dolárov na bežné účty a až 13 000 dolárov na validované účty. Pre validáciu (potvrdenie identity) musíte na 10bet zaslať e-mailom kópiu svojho občianskeho preukazu.

Vklady a výbery

10BET ponúka všetky metódy vkladu, ktoré by ste očakávali. Môžete vložiť peniaze bankovým prevodom, on-line pomocou peňaženiek Skrill a Neteller, rovnako ako platobnými kartami. Pred čerpanie prostriedkov z vášho účtu 10BET, budete musieť splniť určité požiadavky na bezpečnosť (overenie identity). Potom môžete vyberať cez bankový prevod, Skrill alebo Neteller, rovnako ako cez debetné karty. Stávková kancelária ponúka jedny z najflexibilnejších výberov na súčasnom trhu.

Registrácia na 10 bet

Registrácia na 10BET je jednoduchý a ľahký proces. Budete požiadaní o základné osobné údaje, a ak sa vyskytnú náhodou nejaké problémy, online podpora je v stávkovej kancelárii na perfektnej úrovni, čo môžem z vlastnej skúsenosti potvrdiť.

Ochotná online podpora keď máte problémy

10BET ponúka rad pomocných funkcií, vrátane konzultácií na Betclic stávkovanie handicapov, podrobná nápoveda FAQ pokrýva celé spektrum otázok, ktoré môžete mať pri použití akejkoľvek časti 10BET webovej stránky, nehovoriac o počte kontaktných metód, vrátane live chatu, telefónu, e-mailu, či vašej obľúbenej sociálne siete. Ak budete pomoc skutočne potrebovať, je k dispozícii v angličtine.