Betsafe

Betsafe je nová stávková kancelária zameraná hlavne na škandinávsky trh, no v poslednej dobe sa dostáva do podvedomia tipérov celého sveta. Hlavnú zásluhu na tom má ponuka 100% návratu vkladov pri niektorých zápasoch (vypíšu fair kurzy, napr. 3.00-3.00-3.00). Stránky sú veľmi prehľadné a ponuka široká. Menšou nevýhodou sú len dve možnosti výberov / vkladov peňazí – kartou alebo bankovým prevodom. Veľmi dobrým marketingovým ťahom sa javí aj garancia podpory užívateľov – pokiaľ na Váš email neodpovie do 15 minút, dostanete na Váš účet zdarma € 10.

Hladina kurzov, ktorá sa pohybuje okolo 1,88 – 1,88 (marža 6%), patrí k priemeru medzi online stávkovými kanceláriami. Vyššie kurzy okolo 1,90 – 1,90+ tu obvykle nájdete pri populárnych ligách a tiež pri zámorských súťažiach ako je NHL, NFL alebo NBA. Slušné kurzy môžete nájsť aj pri zimných športoch a tiež pri stávkach na outsiderov. Hoci je Betsafe známy pre pomerne rýchle limitovanie hráčov, kvôli veľmi pomalej aktualizácii kurzov live stávok tu môžete nájsť pomerne široké možnosti pre arbitrážny stávkovanie.

Stávková kancelária Betsafe ponúka dobré možnosti aj pre live stávkovanie. Hradené je celkom veľké množstvo športových udalostí a ku každému zápasu nájdete dostatok stávkových možností. Okrem stávky na víťazstvo sú u väčšiny zápasov vypísané tiež handicapové stávky, stávky Viac / Menej alebo stávky na počet gólov. Veľké množstvo zápasov je tiež vysielané naživo prostredníctvom priamych prenosov. Ako sme už spomínali v predchádzajúcom odseku, stávková kancelária Betsafe môže byť zaujímavá pre tých, ktorí sa venujú arbitrážnemu stávkovaniu. Môže za to celkom pomalá aktualizácia kurzov, ktorá dáva priestor k vzniku arbitráží.

25 EUR bonus – Betsafe registrácia

Vklady kreditnými a debetnými kartami Visa a MasterCard sú spoplatnené poplatkom vo výške 2,5% z uskutočňované sumy, ale okrem týchto dvoch platobných možností sú všetky ostatné transakcie bez poplatkov. Ku vkladom môžete okrem internetových peňaženiek využiť aj veľa ďalších, aj keď v našich končinách nie tak populárnych platobných metód, ako je predplatená karta paysafecard, ďalej Entropay alebo ClickandBuy.

Zadarmo sú tiež všetky výbery. Výbery prostredníctvom internetových peňaženiek Skrill a Neteller sú obvykle spracované v priebehu niekoľkých hodín (zvyčajne 2 – 6 hodín, max. Do 24 hodín), zatiaľ čo bankový prevod môže byť spracovaný až 5 dní. Všetky transakcie sú šifrované a 100% bezpečné. Minimálny vklad je 15 EUR. Ak vyberáte cez internetovú peňaženku Skrill, minimom je suma 30 eur.

Technická podpora Betsafe je dostupná denne od 08:00 do 24:00 a kontaktovať ju môžete ako telefonicky, tak prostredníctvom emailu (support-en@betsafe.com) alebo live chatu. Komunikácia však bohužiaľ nie je možná v slovenskom jazyku. Na stránkach Betsafe tiež nájdete stručnú nápovedu, ktorá vám môže pomôcť vyriešiť alebo prekonať základné problémy pri umiestňovaní stávok alebo pri ovládaní vášho účtu.