Winmasters

Winmasters je nová online herňa, ktorá vám prináša online poker, športové stávkovanie, kasíno a hry v priateľskom a vzrušujúcom prostredí prevereného NETWORK iPoker. Winmasters je medzinárodná značka navrhnutá podľa potrieb hráčov. Ponúka priateľské prostredie s cieľom ponúknuť zákazníkom čo možno najvyšší úžitok a komfort z hry s možnosťou upraviť si stránky podľa svojej potreby pre čo najjednoduchší prístup k dôležitým informáciám. Spoločnosť bola vystavená tímom profesionálov v odbore herného priemyslu, poskytujúcim hráčom ich najlepší herný zážitok.

Športové stávkovanie patrí na winmasters k hlavným prednostiam. Trhovisko športového stávkovania v súčasnosti obsahuje viac než 25 rôznych športov, s ponukou až 24.000 stávok on-line súčasne. Primárnym cieľom je ponúknuť zostavu všetkých celosvetových športových udalostí, prispôsobených regionálnym požiadavkám. Winmasters ponúka celú svoju zostavu stávok v siedmich rôznych jazykoch. Stávkovanie live je jednou z najpopulárnejších možností ponuky, a to je tiež dôvod, prečo herňa ponúka viac ako 7 tisíc udalostí za mesiac, a to v priebehu celého roka. Winmasters pokrýva všetky hlavné súťaže a akcie, v rámci ktorých ponúka viac ako 5.000 stávok denne so záberom 16 športov.

Koncept stávkovanie na cestách sa stáva čoraz viac populárnym. Webové stránky Winmasters sú prispôsobené na mieru jednotlivým prenosným zariadeniam a umožnia zákazníkom vychutnať si služby herne z akéhokoľvek mobilného telefónu či tabletu (iOS, Android, Windows). Winmasters pre mobilné zariadenia zahŕňa športové stávkovanie online, stávky live a širokú škálu kasínových hier. Winmasters sa riadi pravidlom orientácie na zákazníka, s cieľom poskytovať prvotriednu ponuku produktov v kombinácii s vysoko kvalitnou podporou. Oddelenie zákazníckej podpory je k dispozícii 7 dní v týždni a poskytuje pomoc ako medzinárodne, tak aj v miestnom jazyku.

Na winmasters.com nájdete vždy stoly a turnaje, ktoré sa vám páčia, pripravené k hre. Svojim zákazníkom poskytuje spoločnosť bohatú ponuku pokrových hier, vrátane hier cash games, Sit & Go turnajov, rýchleho pokru, garantované turnaje a jedinečný twist na Sit & Go hry, “Twister Poker”. Winmasters poker je súčasťou siete iPoker Network, popredného poskytovateľa softvéru na trhu, presláveného svojou bohatou ponuku, používateľskú priateľským prostredím a spoľahlivosťou softvéru.

Herňa Winmasters považuje dohľad na bezpečné a zodpovedné hranie za hlavnú povinnosť a prioritu spoločnosti. Pre Betclic sú transparentnosť, dôvera, bezpečnosť a sloboda jednotlivých hráčov základnými firemnými hodnotami a základy filozofie firmy. Winmasters investovala veľa zdrojov do zaistenia zodpovedného hrania a využíva najmodernejšie technológie a nástroje na zabezpečenie čo najbezpečnejšej online zábavy.

Winmasters 4.00/5 (80.00%) 1 vote