Winmasters

Winmasters je nová online herňa, ktorá vám prináša online poker, športové stávkovanie, kasíno a hry v priateľskom a vzrušujúcom prostredí prevereného NETWORK iPoker. Winmasters je medzinárodná značka navrhnutá podľa potrieb hráčov. Ponúka priateľské prostredie s cieľom ponúknuť zákazníkom čo možno najvyšší úžitok a komfort z hry s možnosťou upraviť si stránky podľa svojej potreby pre čo najjednoduchší prístup k dôležitým informáciám. Spoločnosť bola vystavená tímom profesionálov v odbore herného priemyslu, poskytujúcim hráčom ich najlepší herný zážitok.

Športové stávkovanie patrí na winmasters k hlavným prednostiam. Trhovisko športového stávkovania v súčasnosti obsahuje viac než 25 rôznych športov, s ponukou až 24.000 stávok on-line súčasne. Primárnym cieľom je ponúknuť zostavu všetkých celosvetových športových udalostí, prispôsobených regionálnym požiadavkám. Winmasters ponúka celú svoju zostavu stávok v siedmich rôznych jazykoch. Stávkovanie live je jednou z najpopulárnejších možností ponuky, a to je tiež dôvod, prečo herňa ponúka viac ako 7 tisíc udalostí za mesiac, a to v priebehu celého roka. Winmasters pokrýva všetky hlavné súťaže a akcie, v rámci ktorých ponúka viac ako 5.000 stávok denne so záberom 16 športov.

Koncept stávkovanie na cestách sa stáva čoraz viac populárnym. Webové stránky Winmasters a Bet365 sú prispôsobené na mieru jednotlivým prenosným zariadeniam a umožnia zákazníkom vychutnať si služby herne z akéhokoľvek mobilného telefónu či tabletu (iOS, Android, Windows). Winmasters pre mobilné zariadenia zahŕňa športové stávkovanie online, stávky live a širokú škálu kasínových hier. Winmasters sa riadi pravidlom orientácie na zákazníka, s cieľom poskytovať prvotriednu ponuku produktov v kombinácii s vysoko kvalitnou podporou. Oddelenie zákazníckej podpory je k dispozícii 7 dní v týždni a poskytuje pomoc ako medzinárodne, tak aj v miestnom jazyku.

Na winmasters.com nájdete vždy stoly a turnaje, ktoré sa vám páčia, pripravené k hre. Svojim zákazníkom poskytuje spoločnosť bohatú ponuku pokrových hier, vrátane hier cash games, Sit & Go turnajov, rýchleho pokru, garantované turnaje a jedinečný twist na Sit & Go hry, “Twister Poker”. Winmasters poker je súčasťou siete iPoker Network, popredného poskytovateľa softvéru na trhu, presláveného svojou bohatou ponuku, používateľskú priateľským prostredím a spoľahlivosťou softvéru.

Herňa Winmasters považuje dohľad na bezpečné a zodpovedné hranie za hlavnú povinnosť a prioritu spoločnosti. Pre Betclic sú transparentnosť, dôvera, bezpečnosť a sloboda jednotlivých hráčov základnými firemnými hodnotami a základy filozofie firmy. Winmasters investovala veľa zdrojov do zaistenia zodpovedného hrania a využíva najmodernejšie technológie a nástroje na zabezpečenie čo najbezpečnejšej online zábavy.