Bet365

Bet365 je stávková spoločnosť registrovaná vo Veľkej Británii a pôsobí na trhu športových stávok od roku 2001. Bet365 ponúka všetko na najvyššej úrovni a každý hráč tu nájde presne to, čo hľadá. Okrem športových stávok ponúka Bet365 tiež kasíno, herný panel so všetkými druhmi pokera a priestor pre finančné stávky.

Ako sa zaregistrovať na Bet365?

Registračný proces je maximálne jednoduchý. Musíte vyplniť registračný formulár, všetko potvrdiť e-mailom a … ste pripravení. Celý postup nebude trvať dlhšie ako 3 minúty. Je jedna vec, na ktorú by som ale chcel upozorniť. Pri vypĺňaní registračného formulára venujte veľkú pozornosť správnosti všetkých údajov. To bude veľmi dôležité pre neskorši povinný overovací proces. Je nesmierne dôležité, aby všetky uvedené údaje presne zodpovedali údajom, ktoré poskytnete pri osobnom overeni. Overenie hráča je výsledkom právnych ustanovení a je povinné.

Registráciou hráč automaticky získa prístup k športovým stávkam, kasínam, pokerovým a finančným stávkam.

Ako podávať športové stávky?

Samotná domácá stránka Bet365 je veľmi “príjemná pre oči”. Neobsahuje únavné prvky, pohyblivé bannery, má pekné, zelené pozadie. Je ponúkaná v mnohých jazykoch. Všetky dostupné jazykové verzie webu nájdete v pravom hornom rohu stránky. Nájdeme tu tiež všetky potrebné informácie o vašom účte, rovnako ako aktuálny zostatok. Tu môžete v budúcnosti vykonať niektoré zmeny vašich osobných údajov, pokiaľ to bude potrebné, napríklad zmenu adresy.

Podávanie stávok na webových stránkach Bet365 je veľmi jednoduché a nemalo by nikomu spôsobiť žiadne problémy. Najdôležitejšie je, že ponuka je veľmi transparentná a nájdenie zaujímavé udalosti je veľmi jednoduché. To je jedna zo základných vecí, ktoré robia z Bet365 tak skvelú stávkovú platformu. Dokonca zaujímavé zápasy z nižších líg možno nájsť podľa “zlatého” pravidlá troch kliknutí.

Bet365 ponúka stávky v niekoľkých desiatkach športových disciplín na niekoľkých ligových úrovniach. Ponuka zahŕňa všetky populárne športy, existuje tiež niekoľko, o ktorých asi ani veľmi neviete. Jedným slovom je zápasov naozaj veľa. A každý zápas prináša veľa ďalších stávok. Okrem základných stávok môžeme staviť na rohové kopy, počet kariet, ofsajdov, špeciálne stávky na jednotlivých hráčov. Môžete podať jednu stávku, viac stávok na tikete a k dispozícii je aj mnoho typov systémových stávok.

Ako podávať “live” stávky?

“Live” stávkovanie je atribút, ktorý robí z Bet365 lídra v online sektore športových stávok. Panel “Live” stávkovania je vynikajúcí zvláště vďaka ľahkému použiti a množstvu zápasov, ktoré možno staviť. Každý zápas má veľa stávok a všetko je veľmi jasné a jednoduché. Môžete kombinovať stávky na niekoľko zápasov a každý kupón disponuje funkciou “vybrať peniaze”. Táto funkcia vám umožňuje predať kupón pred koncom udalosti za cenu, ktorá je neustále aktualizovaná. Pravdepodobne s časom si všimnete, ako je táto možnosť užitočná.

A čo je najdôležitejšie. Živé vysielanie. Registrácoiu k Bet365 sa automaticky prihlásite k najväčšej športovej televízii na svete. Len tu môžete vidieť “živé” zápasy najdôležitejších futbalových líg, zápasy americkej NHL, NBA a MLB, basketbalové a volejbalové ligy z celého sveta. Žiadna pozemná ani káblová televízia neposkytuje toľko športového vysielania ako Bet365. Jedinou podmienkou pre sledovanie prenosov je, že na účte máte kladný zostatok. Keďže sa jedná o britskú spoločnosti, nemôžu tu chýbať ani prenosy konských dostihov a psích dostihov. Čo viac potrebuje skutočný športový fanúšik? Povedzte sami.

Ako podávať mobilné stávky?

Počas všadeprítomné prítomnosti smartphonov a tabletov je nutné mať efektívnu aplikáciu pre uzatváranie športových stávok prostredníctvom mobilných zariadení. A čo viac, musí fungovať efektívne vo všetkých operačných systémoch. Bet 365 pravdepodobne vytvoril tú najlepšiu aplikáciu na trhu. Podľa môjho názoru je to naozaj dokonalé. Je ľahké ju používať, je ľahké sa dostať k udalostiam, ktoré nás zaujímajú.

Vyskúšali sme to ako v systémoch iOS, tak i Android. Nikdy sme sa nestretli so žiadnymi problémami. Vždy všetko fungovalo hladko a bez najmenšieho spomalenia. Aplikácia Bet365 umožňuje používať všetky funkcie, ktoré Bet365 ponúka svojim hráčom. Takže môžeme sledovať vysielanie športových udalostí, pustiť sa do hrania pokeru alebo zahrať si v kasíne na obrazovke smartfónu. Nezabudnite tiež, že mnoho funkcií na webe Bet365 pracuje v technológii “flash”. Takže nezabudnite spustiť plug-in, ktorý umožňuje tieto funkcie využívať.

Aké promoakcie ponúka Bet365?

Registráciou na Bet365 a aktívnou účasťou budete môcť využiť mnoho propagačných ponúk, ktoré tento bookmaker ponúka. Existuje ich veľa a bolo by ťažké ich tu všetky opísať. Niektoré propagačné akcie sú trvalé a niektoré sú platné iba v priebehu niektorých mimoriadne dôležitých športových udalostí, ako sú olympijské hry alebo futbalový majstrovský šampionát. Všetky aktualizované akcie možno nájsť na adrese: https://extra.bet365.com/promotions/en/. Chcel by som však upozorniť na podmienky. Mnoho ľudí je automaticky prijíma bez čítania. Prečítajte si ich pozorne. Každá propagácia má vlastné pravidlá a niekoľko veľmi dôležitých bodov, ktoré definujú dobu trvania promoakcie, výšku bonusových prostriedkov alebo podmienky pre prípadné nakládanie s prostriedkami získanými z promoakcie. Dôkladné prečítanie podmienok vám umožní vyhnúť sa niektorým nepríjemným prekvapením.

Ako môžem využívať podporu Bet365?

Hoci je všetko u Bet365 veľmi jednoduché a intuitívne, vždy môžu vystúpiť problémy ako s technickými aspektmi tohto webu, tak s otázkami okolo samotného uzatvárania stávok. Než sa obrátite na oddelenie služieb zákazníkom, skúste nájsť odpoveď na vaše otázky v sekcii Časté otázky. Nájdete ju v pravom hornom rohu stránky, na karte “služby” a v časti “nápoveda”. Existujú tu odpovede na mnoho otázok, ktoré zákazníci Bet365 najčastejšie kladú ohľadom základných funkcií webovej stránky. Okrem toho väčšinu odpovedí na otázky týkajúce sa športových stávok nájdete v pravidlách pre športové stávky na adrese https://help.bet365.com/en/terms-and-conditions.

Ak však stále nemôžete nájsť odpovede, ktoré vás zaujímajú, môžete vždy kontaktovať oddelenie služieb zákazníkom prostredníctvom “chatu”. Podpora je v mnohých jazykoch, ale iba v určitých časoch. Najrýchlejší kontakt získate pomocou angličtiny. Chat v angličtine je otvorený 24 hodín denne.

Aký je náš názor na Bet365?

Názor na Bet 365 môže byť iba jeden. Je to v súčasnosti najlepšie miesto pre podávanie online stávok. Skvelé webové stránky, a to ako na stolných počítačoch, tak v mobilných zariadeniach, vynikajúci panel pre stávky “live”, kasíno, poker a finančné stávky, ktoré pripomínajú burzu. A to všetko na absolútne najvyššej úrovni. Osobný dojem je taký, že všetko najkvalitnejšie z iných webových stránok ponúkajúcich podobné služby bolo zhromaždené na tomto mieste.

Od samého začiatku sa hráč pohybuje intuitívne, nenarazí na problémy a má pocit bezpečia. A o bezpečnosť osobných údajov a peňažných prostriedkov na účte sa Bet 365 stará tak ako málokto. Vo všetkých možných rebríčkoch je Bet365 najviac z hľadiska bezpečnosti a dôveryhodnosti. O vložené peniaze na účet v Bet365 sa hráč rozhodne báť nemusí, rovnako ako o jeho osobné údaje.

Pravdepodobne nenájdete nikde inde väčši stávkovú ponuku, marže sú veľmi dobré, limity stávok sú tiež vysoké. Odporúčame túto stávkovú kanceláriu s “čistým svedomím” a nezostáva nič iné, než Vám popriať vysoke výhry.