Bet365

bet365logo-skMôže byť známejšia populárnejšia a vyhľadávanejšia stávková kancelária ako Bet365? Zrejme ťažko. V tomto okamihu vsádza u Bet365 desať miliónov klientov a počet hráčov, ktorí sa registrujú do tejto veľkej stávkovej spoločnosti každým dňom výrazne stúpa. Čo stojí za obľúbenosťou Bet365.com? A kde ste všade mohli na logo tohto bookmakera naraziť?

Predovšetkým si povedzme odkiaľ sa vlastne Bet365 vzala. Stávková kancelária bola založená v Anglicku a už od svojich počiatkov je známa veľkým množstvom športov a stávok, ktoré ponúkala. Po celom území veľkej Británie navyše môžete naraziť na jej kamenne pobočky, takže sa rozhodne nejedná o nejakú malú, nedôveryhodnú spoločnosť.

Navyše reklamy Bet365 môžete zahliadnuť pri množstve prenosov zo zápasov španielskej Primera División, ktorej je bet365.com generálnym sponzorom. Rovnako tak sú logá tejto stávkovej kancelárie na štadiónoch anglickej Premier league, a nižších anglických futbalových líg.

Bet365 prijíma hráčov z celého sveta, a ich stránky sú dostupné v mnohých jazykoch, ako napríklad španielčina, angličtina, francúzština, švédčina, nemčina, maďarčina, rumunčina a hlavne čeština a slovenčina. Okrem príjemného užívateľského prostredia v rodnom jazyku sa Vám dostane aj užívateľskej podpory na prípadné otázky od česky hovoriaceho personálu.

Čo na Vás teda čaká u Bet365? Najmä obrovská ponuka športových zápasov a stávok, nepreberné množstvo stretnutí v každú dennú či nočnú dobu. Na každý zápas môžete vsádzať na veľa príležitostí, na aszijské handicapy, na góly, na polčasy, karty .. Navyše drvivá väčšina zápasov je dostupná aj pre stávky live. Živé stávkovanie u Bet365 je neodškriepiteľne najlepšie na internete vôbec.

Až budete unavení športovými stávkami, môžete si pozrieť ďalšie služby, ktoré portál Bet365 ponúka. Za zmienku stojí hlavne online kasíno, s množstvom hier a bonusov pre nových užívateľov. Môžete sa pustiť do hrania rulety, vsádzať žetóny na blackjack, hrať kocky a pokúšať šťastie na stovkách automatov, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne.

more Bet365 infos: Brasil bónus de boas-vindas – pt-sportbet.com , Magyar bónusz ( alternatív link ) – www.bet-fogadas.com

Bet365 4.33/5 (86.67%) 21 votes