Fortuna

Stávková kancelária Fortuna patrí medzi to najlepšie na slovenskom i českom trhu, má cez 1.000 pobočiek a má veľmi prepracované internetové stávkovanie. Prečo stávkujeme práve vo Fortune? Spoločnosť má kvalitnú a aktuálnu ponuku kurzových stávok, okrem známych športov ponúka aj rad netradičných, ako F1, plážový futbal alebo curling. V live stávkach je pre mňa iFortuna úplne najlepšia na trhu – zo všetkých kancelárií má najprehľadnejšie užívateľské rozhranie pre live stávky a ponúka najväčšie množstvo streamovaných športových prenosov.

Každú chvíľu sa hrá tenis, futbal alebo volejbal, občas aj netradičné športy. Veľkým plusom je aj zrušenie manipulačného poplatku, takže výhry môžu byť ešte vyššie.

Ku každej udalosti je vypísaných hneď niekoľko stávok a je si z čoho vyberať. Jednotlivé live udalosti môžu byť v rozšírenom prehľade zobrazené vedľa seba, čo umožňuje tipovať súbežne viacero udalostí. Pri live stávkach na hokej nie je vypisované stávka bez remízy (napr. Tipsport tento druh stávky vypisuje). Pri live stávkovanie môžete využiť funkciu „rýcla stávka“, ktorú ale musíte najskôr aktivovať. Táto funkcia vám umožní po kliknutí na kurz uzatvoriť live stávku (hodnotu stávky si určíte vopred v nastavení účtu).

Stávkové kurzy na jednotlivé zápasy, alebo na ich stávkové alternatívy sú na solídnej úrovni. Ponúkané kurzy sú síce ľahko podpriemerné, ale najmä u niektorých futbalových líg tu nájdete celkom vysoké kurzy. Stávková kancelária Bet365 operuje na kurzové hladine 1,82 – 1,82 (9% marža). Priaznivý vplyv na výšku kurzov určite malo aj zrušenie manipulačného poplatku, ktorý najnovšie pri internetových stávkach platiť nemusíte. Zo športov, pri ktorých iFortuna ponúka stávkové kurzy na slušnej úrovni, môžeme spomenúť tenis, volejbal a samozrejme aj futbal (hladina kurzov od 1,84 – 1,84 až do 1,89 – 1,89). Naopak pri hádzanej alebo napríklad aj pri hokeji sa hladina kurzov pohybuje okolo 1,78 – 1,78. Ako sme už ale spomínali, aj napriek celkom nízkej kurzovej hladine tu pri niektorých zápasoch môžete často natrafiť na veľmi slušné kurzy.

Vklady nie sú spoplatnené a vkladať môžete prostredníctvom bankového prevodu, kreditných a debetných kariet (VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electron), ePlateb (KB, ČSOB, mBank, Raiffeisen Bank alebo Poštová banka) alebo aj na ktorejkoľvek pobočke Fortuna. Minimálny vklad je 1€ pri klasickom bankovom prevode a pobočkách. Výber môžete uskutočniť prostredníctvom bankového prevodu alebo na pobočke.

Maximálny výber pri bankovom prevode nie je obmedzený, ale ak chcete cez pobočku vybrať viac peňazí, je treba taký výber nahlásiť vopred. Stávková kancelária Betclic umožňuje nahlásenie výberu aj prostredníctvom SMS. Viac informácií nájdete na stránkach iFortuna.sk alebo iFortuna.cz.