1xBet bonus

1xBet je jedna z najlepších stávkových kancelárií online. 1xBet je na trhu už niekoľko rokov a za dobu svojej existencie si získal, aj napriek počiatočnej pochybnosti, vynikajúcu pozíciu medzi stávkovými kanceláriami. Čo stojí za úspechom tejto stávkovej kancelárie? Predovšetkým profesionalita, bezpečnosť a jedny z najvyšších kurzov pre športové stávky. Táto stávková kancelária má jedny z najlepších kurzov na internete, oveľa vyššia ako u klasických stávkových kancelárií ako Tipsport alebo Bet365. Navyše 1xBet má vysoké limity na stávky – preto si ju vyberajú nielen začínajúci, ale aj profesionálne stávkari.

U 1xBet možné tipovať samozrejme aj za minimálnu stávky – tento bookmaker si povedal, že vyjde v ústrety všetkým stávkujúcim čo najširšou ponukou služieb – a tak tu môžete vsádzať ako za centy tak i za státisíce, pre vklady a výbery môžete použiť najširšiu ponuku platobných možností medzi stávkovými spoločnosťami a využiť neskutočne bohaté menu športových zápasov a kurzov. U 1xBet možno vsádzať v podstate na všetko – na futbal, hokej, basketbal, hádzanú, dostihy, ľadový hokej aj vodné pólo.

1xBet sa rozhodol ísť trochu inou cestou ako ostatné stávkové kancelárie. Namiesto aby sa sústredil na získavanie licencií v niekoľkých krajinách, začal prevádzkovať svoje služby v najširšom globálnom meradle. Bez preháňania môžeme povedať, že u 1xBet vsádza v podstate celý svet. táto taktika samozrejme priniesla svoje ovocie v podobe nadštandardne vysokých kurzov – zatiaľ čo ostatné spoločnosti sú zaťažené daňovými a inými poplatkami na ktorej musí logicky získať prostriedky, 1xBet viacmenej tieto náklady premietol do výšky kurzovej ponuky – a tak teda stávkari ktorí vsádzajú u 1xBet vyhrávajú o cca 10 -15% viac ako inde. A to je predsa veľa významný faktor!

A hlavne – čo je najdôležitejšie – 1xBet vykonáva tie najrýchlejšie výplaty medzi stávkovými kanceláriami – výplata na Skrill alebo Neteller účet sa realizuje behom 5tich! minút. Samozrejme že nie je nič dôležitejšie ako fakt, že sa o svoje peniaze a výhry nemusíte obávať. Istota a rýchlosť výplat bola overená u niekoľkých stávkarov, ktorí pravidelne sadil po dlhšiu dobu u 1xbet.com – a hoci niektorí z nich vyhrali dokonca státisícové sumy, rýchlosť a istota výplat bola potvrdená! A vrkoč viac – úspešní stávkari neboli ani po svojich vysokých výhrach limitovaní v ďalších stávkach – čo nebýva zrovna pravidlom!

1xBet ponúka bonus na privítanie 100 € všetkým novým zákazníkom zo Slovenska a z celej Európy!

Poďme sa teraz pozrieť akú uvítací ponuku pripravil 1xBet pre nových zákazníkov, zameriame sa samozrejme najmä na ponuku pre českých a slovenských hráčov. Aj keď vlastne ani nie je moc potreba – bonus 100 euro plati celosvetovo a môžu ho využiť zákazníci zo všetkých kúta zemegule. Je jasné, že ak sa rozhodnete pre účet v inej mene ako v euro, potom sa hodnota bonusu adekvátne prepočítať. Napríklad hráč ktorý si otvorí u 1xBet konto v slovenských korunách získa k svojmu prvému vkladu ekvivalent 100% až do výšky 2700 Sk!

Okrem uvítacieho bonusu pre Kurzové sázenbí má 1xBet pripravený bonus aj pre druhú najúspešnejšiu službu ktorú prevádzkuje – pre online kasíno. 1xBet kasíno patrí rozsahom svojich hier a svoju live kasíno sekcií k tomu najvyššiemu štandardu medzi online kasínami – vysoké výplatné percento a množstvo jackpotov priťahujú pozornosť milovníkovi kasíno atmosféry s tými najnáročnejšími požiadavkami. Nič nie je viac vzrušujúce než sa prihlásiť na svoj osobný 1xBet kasíno účet, otvoriť si okno so živou ruletou a ponoriť sa do strhujúceho víru hry s rozprávkovými výplatami výhier – pre začiatok tiež s bonusom 100%.

A konečne tretia čo sa týka dôležitosti bonus, ktorý je úzko spätý s v poslednej dobe stále viac obľúbenou možnosť stávkovania cez mobilný telefón – 1xBet mobile bónus. Nainštalujte si mobilnú aplikáciu 1xBet pre ľahké podávanie stávok do svojho chytrého telefónu a dostane ďalší bonus k využitiu podľa vášho uváženia!

Avšak mýlil by sa ten, kto by predpokladal, že toto sú všetky 1xBet bonusy ako u Bet365 čo tento bookmaker ponúka. Nespočet drobných promoakcií aj veľkých súťaží o auto alebo státisíce euro priebežne prebieha u príležitostí veľkých športových podujatí ako sú majstrovstvá sveta, finále európskych líg alebo pravidelných víkendových futbalových súťaží.