Betsson

Škandinávska stávková kancelária Betsson ponúka svoje služby v oblasti kurzového stávkovania už viac ako 10 rokov. Vrátane kurzových stávok si u Betsson môžete zahrať aj v online kasíne, pokrovej herni alebo môžete vyskúšať tiež hry, bingo alebo stieracie žreby. Ešte nedávno bola hráčom k dispozícii aj stávková burza. Ak si v spoločnosti Betsson otvoríte účet, môžete sa tešiť na celkom širokú ponuku kurzových príležitostí, ktorým dominuje najmä futbal a hokej. Webové stránky sú plne lokalizované a k dispozícii je tiež česká zákaznícka podpora. Pre nových zákazníkov je v súčasnosti pripravený uvítací bonus vo výške 25 eur.

Betsson je noazaj známa a renomovaná stávková kancelária, ktorá má viac ako 1.000.000 registrovaných užívateľov, ktorí využívaj prvotriedne online produkty v bezpečnom a užívateľsky priateľskom hernom prostredí. Betsson ponúka jedny z najvyšších kurzov na trhu! Podporuje najdostupnejšie platby cez Moneybookers.com, platobnou kartou aj priamo bankovým prevodom (Raiffeisen Bank – CZ). Ponúka stávky LIVE. V minulosti poskytoval Betsson aj burzu stávok, ale neskôr došlo k jej uzavretiu.

Stávková kancelária Betsson bola jednou z prvých spoločností ponúkajúcich svojim zákazníkom možnosť staviť si v priebehu stretnutia. Aj keď je ponuka live stávok trochu obmedzená a určite sa nemôže porovnávať s ponukou live stávok na Bet365, nájdete tu všetky populárne akcie, pričom okrem klasickej stávky 1X2 si môžete staviť aj na to koľko gólov v zápase padne (koľko setov bude v zápase odohraných pri tenise). Nechýbajú ani handicapové stávky a stávky Over/Under. Konzola pre live stávkovanie by podľa nášho názoru mohla byť trochu rýchlejšia, ale inak jej nie je čo vytknúť. Všetko je prehľadné s kalendárom live stávkových udalostí na najbližších 7 dní. Škoda len, že v súčasnosti Betsson neponúka live streaming zo športových udalostí.

 

50 EUR bonus – Betsson registrácia

 

Ako sme už v úvode spomínali, nájdete tu aj kasíno Betsson. Casino ponúka cez 120 hier všetkých formátov, vrátane takmer 100 automatov. Nájsť môžete tiež niekoľko verzií video pokru a stolových hier a plne funkčné živé kasíno. Betsson má tiež slušnú zásobu hier keno, stieracích žrebov, Lotta a binga, ktoré iste zaujmú hráča s touto záľubou! Jednoducho sa dá povedať, že ak si chcete zahrať nejakú konkrétnu hru, Betsson ju na svojich webových stránkach bude mať.

Pre získanie vstupného bonusu stačí hneď po registrácii vložiť na váš účet minimálne 10 EUR. Pre získanie bonusu v jeho plnej výške samozrejme odporúčame na začiatku vložiť na váš účet 25 EUR. Stávková kancelária Betsson následne váš vklad zdvojnásobí. Bonus potom musí byť v priebehu nasledujúcich 60 dní stavení celkovo 10x na stávkach s celkovým kurzom 3,00 (celkový kurz na tiket). Rovnaký bonus vo výške 25 eur je k dispozícii aj v online kasíne.