Sportingbet

Sportingbet sa v oblasti kurzového stávkovania angažuje už od roku 1998 a od tej doby vstúpil na trh viac než 20 krajín. Česká verzia online stávkovej kancelárie tiež funguje niekoľko rokov a vždy lákala veľké množstvo zákazníkov. Tí sú spokojní nielen s ponukou, ale aj vďaka tomu, že majú možnosť zahrať si v kasíne alebo v pokrovej herni.

Všetky tieto služby už za dobu existencie kancelárie využili 4 milióny zákazníkov. Vo svete športových a spoločenských stávok je Sportingbet pojmom, ktorý ťahá nielen svojim menom, ale rôznymi Sportingbet bonus a promočnými akciami. Keď sa k tomu priráta rozsiahly vernostný program a veľa špeciálnych služieb, ako je live a mobilné stávkovanie, živé prenosy stretnutí a pod., stojí táto stávková kancelária určite za povšimnutie.

Kurzy patria k lepšiemu priemeru. Hladina kurzov sa s výnimkou amerických športov a dostihov pohybuje od 1,80 – 1,80 do 1,9 – 1,9. Pri amerických športoch sa však marža pohybuje okolo 4 až 5% (hladina kurzov 1,9 – 1,9 až 1,92 – 1,92), čo zo Sportingbet robí slušného bookmakera pre stávkovanie na zámorské športové ligy. To isté platí aj pre dostihy. Slušné kurzy ponúka Sportingbet aj u live stávok. Väčšina online stávkových kancelárií ponúka tzv. Live betting a Sportingbet nie je samozrejme výnimkou.

Živé stávkovanie je veľmi rýchlo sa presadzujúce odvetvie, ktoré umožňuje podať stávku v rozhraní webu spoločnosti priamo v čase konania konkrétnej udalosti. Vo firme Sportingbet sú k dispozícii live stávky na všetky vyššie zmienené športy a pri každom z nich je veľmi široká ponuka možných stávok. Kurzy pri jednotlivých stávkach, sa pri live stávkovaní menia v priebehu konania akcie podľa aktuálneho skóre alebo v prípade cyklistických či automobilových pretekov podľa poradia jednotlivých účastníkov.

Ďalším veľmi užitočným a hlavne moderným prvkom je stávkovanie cez mobilné zariadenie, teda cez telefón alebo tablet. Sportingbet mobil app prakticky pre všetky zariadenia využívajúce operačné systémy Android, Windows, iOS či Blackberry. Program má intuitívne ovládanie a je podobný webovému rozhraniu. Umožňuje stávky na všetky športy a akcie a poskytuje úplné informácie o výsledkoch jednotlivých udalostí. Vďaka tomu má zákazník okamžitý prehľad o svojich prípadných výhrach.

Transakcie sú vedené všetkými známymi formami – bankové prevody, kreditnými kartami či niektorou z e-peňaženiek (Monebookers, NETeller, Click2Pay či UKash). Sportingbet má navyše aj účet v českej/slovenskej banke, všetko tak prebieha úplne rýchlo, v národnej mene a hlavne bez problémov!

Pre českých i slovenských hráčov jednoznačne plus. Non-stop zákaznícka podpora je tiež plne v českom jazyku, dokonca aj telefonická forma. Na bezplatnom telefónnom čísle môžete vyriešiť všetko príjemne a rýchlo. Samozrejmosťou je aj komunikácia formou e-mailu či skrz live chat priamo v hernom klientovi.