William Hill

Značka William Hill je v hazardnom svete známa už poriadnu dávku rokov. V roku 1934, kedy spoločnosť ponúkla prvú stávku na dostihy, sa začala písať história populárnej firmy, ktorá poskytuje mnoho zábavných služieb. William Hill, teda začal s reálnymi stávkami a postupom času sa jeho ponuka rozšírila na všetky formy hazardného priemyslu.

S príchodom internetu sa samozrejme začalo rozvíjať online hráčstvo a v dnešnej dobe si môžeme pod značkou William Hill vyskúšať pokrovú herňu, bingo, online športové stávkovanie a v neposlednom rade internetové online kasíno. Práve William Hill je predmetom tejto recenzie, ktorá sa podrobne zaoberá všetkými dôležitými aspektmi. Veľká popularita tejto platformy je zapríčinená celkovou koncepciou spoločnosti. Tá využíva dlhoročné skúsenosti v oblasti hazardu a ponúka svojim zákazníkom kvalitný softvér, plnohodnotný vernostný program, dobre fungujúcu podporu a pre nových zákazníkov pripravenú bonusovú ponuku.

Kvalitný a bezproblémový softvér je základom každého internetového kasína. Programové zázemie pre William Hill Casino bolo vyvinuté spoločnosťou Playtech, ktorá sa radí medzi špičku svetového softvérového trhu v oblasti online zábavy. Graficky prehľadné prostredie ponúka zákazníkom plno užitočných funkcií, ale hlavne množstvo hier v niekoľkých kategóriách.

Medzi najobľúbenejšie hry radíme rôzne druhy rulety, kartové hry, ako je blackjack alebo pokerové varianty, a samozrejme si hráči radi vyskúšajú nepreberné množstvo výherných automatov a videohier. Viac ako 150 hier má skvelé grafické i zvukové efekty na vysokej úrovni, čo však našťastie nezvyšuje hardvérové ​​nároky programu. William Hill a Bet365, všetky svoje produkty prezentuje v modrej farebnej škále a dostatočne ich odlišuje od konkurencie. Všetky spomínané vlastnosti ponúka aj flash verzia pre internetové prehliadače, ktorá funguje bez nutnosti stiahnutia.

Ako vložiť peniaze?

V ponuke je celý rad internetových peňaženiek, ako sú Click2Pay, Click & Buy, Neteller, PayPal, Skrill, Webmoney, Entropay, Instadebit, alebo možnosť bezhotovostnej platobnej metódy Paysafecard a Ukash. Pri využití všetkých spomenutých služieb je zákazníkom navýšená finančná čiastka o 15%.

O 10% je naopak navýšený vklad pomocou platobných kariet Visa a MasterCard. Táto stála bonusová ponuka je veľmi prívetivá a navyše nemá vplyv na nižšie popísané benefity.

Výška a kvalita bonusov je prvým lákadlom u každého internetového kasína. William Hill, sa dlhodobo radí medzi štedrejšie spoločnosti a navyše je jeho ponuka odstupňovaná, teda si vyberú zákazníci s rôznou úrovňou dostupných prostriedkov. Základným kameňom je First Deposit Bonus, z ktorého názvu je jasne vidieť, že ide o navýšenie prvého vkladu na účet.

Už pri registrácii si zákazník vyberá jednu zo štyroch možností, ktoré sa líšia nielen výškou bonusu, ale aj podmienkami splnenia. Spoločnou podmienkou je prestávkovanie vloženej aj bonusové sumy, a to konkrétne 12-krát. Inými slovami, zákazník musí prestávkovať svoj vklad a jeho navýšenie niekoľkokrát po sebe, inak mu nie je bonus priznaný. Hneď po Betclic registrácii a otvorení herného programu má zákazník možnosť vložiť svoje finančné prostriedky na hráčsky účet a podľa výšky zvolenej čiastky je mu priznaný bonus.