Tipsport

Najväčšie stávková kancelária v Českej republike a na Slovensku. Inovatívna a využívajúca najmodernejšie technológie. Veď len IT tím tejto stávkovej kancelárie disponuje viac ako tridsiatmi ľuďmi. To je stávková kancelária Tipsport.

Prvou výhodou Tipsportu je fakt, že má udelenú licenciu priamo od Ministerstva financií, takže svoje tikety môže stávkar veľmi rýchlo vyreklamovať a prevádzková pomoc je ku dispozícii po celý deň.

Ďalšou veľkou výhodou tejto stávkovej kancelárie je, že sa snaží neustále posúvať bližšie svojim zákazníkom, takže si stávkari veľmi rýchlo zvykli na to, že sú veľmi často poriadané rôzne súťaže o zaujímavé ceny a bonusy. Čo sa týka registrácie v Tipsporte, od nového roka treba novo registrovaný hráčsky účet overiť u kamennej pobočky, inak je všetko pri starom a stávkar teda musi iba vyplniť svoje údaje pohodlne z domu.

Tipsport ide s dobou a tak nie je divu, že to bola práve táto stávková kancelária, ktorá ako jedna z prvých ponúkla svojim klientom službu cash out, teda predčasné vyplatenie tiketu, keď všetky príležitosti na tikete ešte neboli odohrané. Že sa oplatí vsádzať u tejto kancelárie dokladá tiež zrušenie manipulačného poplatku pri stávkovaní na internete. Práve internetová stránka Tipsortu prešla v roku 2015 redesingem a ponúka teraz svojim klientom prívetivé a prehľadné prostredie. Komunita stávkarov tak teraz môže diskutovať v chate, posielať si súkromné ​​správy a na vyhodnotenie svojho tikete bude upozornená notifikáciou.

Vklad môže stávkar vykonať cez bankový účet alebo cez niektorú z internetových peňaženiek. Spôsobov je samozrejme ďaleko viac, zmieňujeme iba tie najčastejšie a najobľúbenejšie. S tým súvisí tiež veľmi vysoké limity na výhru, maximálne môže stávkar vyhrať až desať miliónov korún (slovenský Tipsport potom ponúka maximálnu hodnotu výhry vo výške 300 000 eur), čo je limit, ktorý u stávkových kancelárií v Česku a na Slovensku nie je príliš obvyklý. Výbery prebiehajú rovnako jednoducho. Buď si stávkar môže nechať peniaze poslať na bankový Betclic účet alebo ich môže vyzdvihnúť priamo v kamennej pobočke Tipsportu.

Ak bolo spomenuté, že Tipsport využíva najmodernejšie technológie a veľmi si rozmaznáva svoje IT oddelenie, nie je potom divu, že je k dispozícii aj mobilná aplikácia Tipsport, ktorá je dostupná na všetky mobilné platformy a je neustále vylepšovaná a aktualizovaná. Aj na mobilnú aplikáciu teda môže teraz stávkar sledovať live streamy, komunikovať s ostatnými stávkarmi a tiež dostáva upozornenie (notifikácia) o úspešnosti svojich tiketov.

Pre stávkara veľmi príjemná možnosť je tiež kombinácia stávkovania na kamennej pobočke a na internete. Ich hráčsky účet na internete je prepojený s tipkartou, ktorá sa používa v kamenných pobočkách, a tak možno vsádzať na pobočke za peniaze, ktoré má klient na internetovom účte. A ak stávkar nemá momentálne k dispozícii peniaze, môže využiť vernostného programu s tým súvisiacich tzv. Netov. Tieto Nety sú v podstate peniaze, ktoré stávkar získava napríklad uzatváraním stávok, za určitý kurz dostane určitý počet netov, a ďalšie aktivity. Sto netov potom predstavuje 100 Kč (u slovenského Tipsportu predstavuje stávka za 100 netov stávku za 1 euro).

Ďalšia oblasť, ktorá stávkara veľmi zaujíma, je kurzová ponuka a samotne kurzy. Aj v tomto ohľade je Tipsport na špičke. Kurzová hladina je u tejto stávkovej kancelárie veľmi vysoká a ponuka stávkových príležitostí viac než pestrá a bohatá. Samozrejmosťou teda je stávka na strelca v hokeji či v basketbale, podporne stávky aj futbalových a hokejových stretnutí alebo niekoľko možností handicapov aj tenisových duelov.

Hoci je stávková kancelária Bet365 špička na trhu, stále nedosiahla svoj vrchol, keďže sa neustále rozrastá a vyvíja, ťažko možno určiť, kam až môže dosiahnuť. Je však isté, že V Českej republike a na Slovensku patrí k najlepším stávkových kanceláriám a tento primát si zaslúži rozhodne právom.