Juventus – Real finále ligy majstrov analýza

Juventus a Real majú na konte po 12 zápasov v Lige majstrov, a mierne lepšiu bilanciu víťazstiev / porážky má taliansky tím. Turíňané teraz vyhrali 9 zápasov a 3 krát remizovali. Real síce tiež remizovali 3krát, ale raz prehral a 8 krát vyhral. Ovšem strelil oveľa viac gólov, a to až 32 gólov oproti 21 gólom Juventusu. Na druhú stranu Juventus disponuje vynikajúcou obranou a dostáva v pomere nekolikrat menej gólov ako Real Madrid. Vo finále sa teda stretne najlepší útok ligy majstrov s najlepšou obranou – čakáme teda finále ako sa patrí!

Bookmaker 1 – x – 2 Bonus
2,903,102,50 50,- Eur
2,903,202,55 50,- Eur
2,953,142,60 20,- Eur

Finále Ligy Majstrov – kto je favorit?

Všeobecne platí že väčšina fanúšikov favorizuje Real pre ich obrovskú ofenzívnu silu reprezentovanú najmä hviezdnym Ronaldom. Na druhú stranu efektivita Juventusu je neskutočne a organizácie hry v podaní “Starej dámy” je imponujúce. Ato čo predvádzal Dani Alves vo dvojzápase s Monaco tiež nenechalo žiadneho fanúšika futbalu chladným – a práve podľa nášho názoru aktuálnej gradácie formy môže rozhodnúť. Navyše futbal prezentovaný Juventusom sa opiera o pevnú organizáciu hry, nestrácajú hlavu, dokážu svojím poňatím hry vyviesť z miery takmer každého súpera – a útok s Higuaín na čele nepochybne nejaký gól strelí. So svojím ofenzívnym poňatím futbalu to bude mať proti takto skvele takticky pripravenému súperovi Real veľmi ťažké a zrejme toto rozhodne.

Real Madrid – Juventus Turyn – kurzy na finále

Kurzy na finále Ligy majstrov Real – Juventus sú veľmi vyrovnané, avšak väčšie šance v stávkach 1×2 sa dávajú Realu. U Bet365 na víťazstvo zverencov Zinedine Zidane sa dá staviť na kurz 2.55, zatiaľ čo tím Massimiliana Allegrieho dostal kurz 2.85 (remíza3.20). Čo sa týka celkového víťaza Ligy majstrov. aj tam má podľa bookmakerov väčšiu šancu Real Madrid – či už sa zápas rpzhdone v predĺžení či na pokutové kopy. Napriek tomu všetkému sú kurzy na oboch aktérov finále veľmi vyrovnané a vyhrať môže každý z nich.

Tipy na finále Ligy Majstrov Juventus – Real

Naozaj je ťažké v tomto finále vybrať favorita. Ronaldo a Isco hrajú v skvelej forme, záloha reálu pracuje dopredu veľmi kvalitne a nebude nič divné ak sa pohár pre víťaza ocitne po 12. v rukách mužstva z Madridu. Ale na druhej strane stojí tím z Buffonom v bránke, ktorému práve triumf v Lige majstrov chýba medzi jeho trofejami, navyše zdá sa, že Juventus je dneska oveľa lepšie ako v roku 2015, kedy prehral finále. Kľúčom k úspechu Juventusu je samozrejme disciplína v obrane a efektivita v útoku, pretože prevaha v držaní lopty bude skôr na strane Realu. Môže sa stať ,. že pomyselným jazýčkom na váhach bude forma Daniho Alvesa, ktory v 34 rokoch je v životnej forme! Navyše proti reálu má dvojnásobnú motiváciu. Čaká nás jedno z najlepších finále za posledných niekoľko rokov!