Nordicbet

Nordicbet.com si kladie za cieľ ponúkať konkurencieschopné hry a stávkové služby, ktorými lákajú zákazníkov z celého sveta, ale s hlavným zameraním na európske športové stávkové príležitosti.

Samozrejmosťou je široké spektrum miestnych športov. Spoločnosť ako jedna z mála vždy uvíta priania a preferencie, pokiaľ ide o rozsah stávok predmetov a ďalších výrobkov, ktoré ponúka, aby sa ubezpečila, že bude aj naďalej poskytovať tie najlepšie možné herné a stávkové služby na internete. NordicBet venuje vysokú pozornosť na služby zákazníkom a ponúka vynikajúcu zákaznícku podporu s rýchlou odozvou telefonicky alebo e-mailom.

Spoločnosť NordicBet je skutočne jednou z najväčších online stávkových kancelárií a pokrových herní v Škandinávii. Z toho, že sa spoločnosť dokázala presadiť na jednom z najviac konkurenčných trhov, je zrejmé, že naozaj má svojim hráčov čo ponúknuť. Veľkej obľube sa teší aj vďaka skvelej pokrovej herni. Vstupný bonus je totiž až € 1,000 alebo €25 ihneď v hotovosti. Už pri vykonaní registrácie na Nordicbete sa musíte rozhodnúť, aký bonus je pre Vás najvýhodnejší. Ak sa rozhodnete pre bonus €1,000, musíte vykonať vklad minimálne €100 a počas 60 dní nahrať aspoň 15,000 hráčskych bodov. Pre tento bonus zadajte pri registrácii kód: POKER1000. Druhou možnosťou je získať 50% hotovosť až do výšky €25 ihneď. To znamená, že ihneď po vykonaní prvého vkladu Vám bude na účet pripísaná hotovosť, s ktorou môžete normálne hrať. Pokiaľ teda vložíte €50, budete mať ihneď do hry €75. Pre tento bonus zadajte pri registrácii kód: POKER25.

100% bonus – Nordicbet registrácia

NordicBet neponúka toľko stávkových možností ako jeho priamy konkurenti, ale všetky populárne športy a ligy sú tu väčšinou zastúpené v dostatočnej likvidite. V priemere máte v nordicbetin na výber z asi 18 športov (všetko sa samozrejme odvíja od likvidity). Najväčšia likvidita je sústredená na futbal a dostihy. Pri futbale si tak okrem iného môžete staviť na rôzne možnosti ázijského handicapu, Over / Under, presné skóre, celkový počet gólov atď. V rôznych alternatívach si môžete staviť aj na polčasy. Treba tiež dodať, že hoci likvidita zatiaľ nedosahuje úroveň stávkovej burzy Betfair, vďaka menším komisiám, rôznym promo akciám a hlavne vďaka absencii “Premium Charge” poplatkom čoraz viac hráčov uprednostňuje NordicBet, čo v konečnom dôsledku môže prispieť k zvýšeniu likvidity a tiež k otvoreniu nových trhov. Nordicbet samozrejme ponúka aj možnosť uzatvárať stávky v priebehu zápasu, avšak len pri niektorých športoch a na obmedzené množstvo odvodených stávok. Zoznam zápasov, na ktoré si možno staviť live, nájdete na ľavej strane obrazovky.