Unibet – stávková kancelária

Podľa môjho názoru možno Unibet zaradiť medzi absolútnych špičkových športových stávkovateľov. V skutočnosti sú všetky produkty, ktoré ponúka Unibet, prepracované do najmenších detailov. Domovská stránka je prehľadná a ľahko sa používa. Pri hľadaní zaujímavých produktov nie sú žiadne problémy. Športové stávky, ako aj kasíno a poker by nemali spôsobovať problémy pri používaní a navigácii na stránkach. Ponuka Unibet uspokojí všetkých miľovníkov stávok. Zároveň začiatočníkov ako aj vzhľadom k relatívne vysokým limitom, týtchto pokročilejších

Ako sa zaregistrovať na Unibet?

Postup registrácie na Unibet.com je obmedzený na absolútne minimum. Všetko by nemalo trvať dlhšie ako 2-3 minúty. Čo by ste mali urobiť?
– prejdite na webovú stránku kliknutím sem
– vyplňte všetky polia týkajúce sa osobných údajov
– Potvrďte registráciu kliknutím na odkaz
– hotové – môžete vkladať peniaze a uzavierať prvé stávky

Chcel by som Vás upozorniť na jednu veľmi dôležitú vec. Pri vyplňovaní registračného formulára a poskytnutí Vašich osobných údajov skontrolujte všetky údaje veľmi starostlivo. Aj menšia chyba môže byť príčinou značných problémov v budúcnosti. V súlade s právnymi požiadavkami je každý stávkovateľ povinný overiť hráča. Zvyčajne sa tento postup uskutočňuje počas prvej žiadosti o vyplatenie peňazí. Budete požiadaní o odoslanie skenu občianskeho preukazu. Ak sa údaje uvedené v registračnom formulári budú líšiť od údajov zaslaných v skene, stávkovateľ má právo pozastaviť vyplatenie peňazí.

Po registrácii získate automaticky prístup ku všetkým produktom na webovej stránke Unibet.

Aký uvítací bonus ponúka Unibet?

Každý nový používateľ platformy Unibet Slovensko je automaticky spôsobilý na získanie „uvítacej ponuky“. V prípade športových stávok je to bonus 30 Euro. Bonus funguje na základe ‘stávky cashback’. V praxi to vyzerá tak, že ak sa Vaša prvá stávka ukáže byť neúspešná, stávkovateľ vráti peniaze, ktoré ste postavili k 30 EUR. Je to veľmi dobrá ponuka. Môžete riskovať o túto prvú stávku o niečo viac. Ak vyhráte, tak skvele. Ak však prehráte stávku, peniaze sa vrátia na Váš účet. “Bonusové” peniaze sa udeľujú automaticky. Nemusíte dodatočne kontaktovať podporu. Toto je pre hráča veľmi pohodlné a prospešné riešenie. U iných stávkovateľov dostanete hneď na svoj účet dodatočné finančné prostriedky, ale tieto bonusové prostriedky budete musieť „otočiť“ niekoľkokrát predtým, než sa prevedú na skutočné peniaze. V prípade ponuky Unibet sú vrátené prostriedky okamžite reálnymi peniazmi, ktoré môžu byť použité spôsobom, ktorý Vám vyhovuje.

Radi by sme Vás upozornili, aby ste si pozorne prečítali predpisy jednotlivých promo akcií. Existuje niekoľko bodov, s ktorými by ste mali byť oboznámení, aby ste sa vyhli neskorším nedorozumeniam.
Bonusová ponuka sa samozrejme nevzťahuje len na športové stávky. Dostanete aj ďalší uvítací bonus v kasíne a v pokerovom paneli. Je nesmierne prospešné, že bonusy sú na sebe úplne nezávislé. Takže naozaj dostanete tri nezávislé uvítacie bonusy. Každý z nich sa automaticky aktivuje po prenesení prvého vkladu do každého z produktov. Ak vložíte svoje prvé peniaze do kasínového účtu, dostanete bonus pre hru v kasíne. Situácia v pokri je podobná.

Ako vložiť peniaze do Unibetu?

Ak chcete vložiť peniaze na účet Unibet, v pravom hornom rohu stránky kliknite na ikonu „Vklad“. Zobrazia sa všetky možné metódy vkladov, ktoré sú aktívne v danom momente. Po výbere spôsobu vkladu sa presunieme na príslušnú stránku. Potrebujeme len zadať údaje potrebné na vykonanie transakcie a potom sumu, ktorú chceme previesť na účet Unibet.

Najobľúbenejšou metódou je vyplácanie finančných prostriedkov prostredníctvom kreditnej karty (Visa, MasterCard, Entropay, Maestro) alebo prostredníctvom internetových peňaženiek ako Skrill alebo Neteller. To sú rozhodne najpohodlnejšie a najrýchlejšie spôsoby tvorby vkladov. Minimálna výška vkladu je vo väčšine prípadov 5 EUR. Peniaze sú okamžite pripisané na účet. Uskutočnením vkladu prostredníctvom rýchlych online prevodov môže účtovanie finančných prostriedkov trvať až niekoľko minút a tradičný bankový prevod do 5 pracovných dní.

Unibet neúčtuje žiadne provízie za vklady. Keďže Unibet využíva všetky najmodernejšie technológie, ktoré zaručujú bezpečnosť dát a transakcií, používanie služieb Unibet je úplne bezpečné.

Ako vyplatiť peniaze z Unibet?

Ak chcete vybrať peniaze z účtu Unibet , prejdite na kartu „účet“, potom na „peniaze“ a zvolte opci „vyplatiť“. Zobrazia sa všetky dostupné spôsoby vyplatenia. Podľa podmienok je výber finančných prostriedkov možný len spôsobom, akým boli zaplatené. Ak ste teda vložili peniaze pomocou kreditnej karty, tak len týmto spôsobom budeme môcť vybrať vašu výhru. Ak však raz vložíme peniaze kreditnou kartou a opäť pomocou elektronickej peňaženky Skrill, vyplatenie bude možné jednou z týchto dvoch možností.

Výplatný čas závisí od zvolenej metódy. Najpomalšie sú samozrejme bankové prevody. Môže to trvať až 3 pracovné dni, kým budú takto vyplatené peniaze na našom bankovom účte. Platba na kreditnú kartu by sa mala uskutočniť nasledujúci pracovný deň. Najrýchlejšie výplaty sú na elektronické peňaženky. Toto trvá spravidla len niekoľko hodín. Mal som však prípady, že peniaze boli na účte po niekoľkých minútach.

Minimálna čiastka na vyplatenie závisí od metódy. Spravidla však predstavuje 10 EUR a je oslobodená od poplatkov.

Ako hrať v Unibet mobilne?

Podľa najnovších údajov sa viac ako 60% stávok sa uzatvára pomocou mobilných zariadení. Preto bol Unibet jedným z prvých operátorov, ktorí pripravili plne profesionálnu mobilnú verziu stránky. Pamätám si, že táto prvá verzia stránky bola trochu ťažká na použitie. V súčasnej dobe je to veľmi intuitívne, ľahko použiteľné a môžete ľahko nájsť vybrané stretnutia. Skontrolovali sme, ako to funguje na rôznych telefónoch, tabletoch a systémoch. Na žiadnom z nich sme nenašli žiadne nedostatky. Fungovalo to hladko a rýchlo. Tak Android ako aj iOS. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť si aplikáciu a za pár okamihov budú všetky produkty, ktoré ponúka Unibet app , dostupné vo Vašom smartfóne. Vlastníci zariadení založených na systéme iOS sťahujú aplikácie prostredníctvom App Store. Aplikácia má 50,8 MB. Avšak tí, ktorí majú zariadenia so systémom Android na svojom zariadení, stiahnu aplikáciu priamo z Unibet.com. Na stiahnutie aplikácie bude potrebná platná e-mailová adresa. Je dôležité si uvedomiť, že musíte povoliť ‘sťahovanie údajov z neznámeho zdroja’ v časti Nastavenia> Zabezpečenie Vášho mobilného telefónu.

Ako uzavierať ‘stávky live’ v Unibet?

Počas posledných niekoľkých rokov prešiel panel pre stávkovanie live na Unibet úplnou metamorfózou. Donedávna to bol pravdepodobne ‘najslabší bod’ stávkovateľa Unibet. Teraz je to minulosť. Unibet môže v súčasnosti súťažiť s existujúcim lídrom na trhu live stávok – Bet365. Rozhranie ‘live stávok’ sa ľahko používa. Prostredníctvom filtrov si môžete vybrať šport, individuálne hry alebo hodinové nastavenia. Všeobecne je všetko veľmi priateľské, v pútavých farbách, bez dotieravých bannerov. Kurzy ponúkané v live sekcii sú veľmi vysoké a často som si overoval kurzy akéhosi podujatia u niekoľkých bookmakerov. Unibet bol vždy na jednom z prvých dvoch miest. Okrem toho v Unibet TV môžete sledovať obrovské množstvo športových podujatí ‘live’. A nielen niektoré špičkové podujatia, ale v zásade všetky zápasy najdôležitejších futbalových líg na svete. Navyše zápasy NBA, NHL, MLB. Čo nadšenec športu a športových stávok potrebuje viac? Odpoveď je jedna – nič.

Prečo Unibet?

Vysoké kurzy, skvelé webové stránky, mobilné aplikácie, live stávky, vysielanie zápasov, plná bezpečnosť. To je všetko, čo Unibet ponúka. Ak k tomu pridáme dobrú uvítaciu ponuku, dostaneme jedneho z lídrov svetového stávkovania. Môžeme Vám ho bez akýchkoľvek pochybností odporučiť. Sami hráme na Magyar Unibet už mnoho rokov a sme zatiaľ nemali žiadne technické ani finančné problémy. Výplaty prichádzajú bez problémov bez ohľadu na zvolenú metódu. Osobne si nepamätám, aby sa vyskytli nejaké problémy s funkčnosťou stránky. Jedným slovom – dobrý a odporúčaný stávkovateľ.