Bwin

Stávková kancelária Bwin je verejne obchodovateľná spoločnosť na viedenskej burze. Je považovaná za svetovo najznámejšieho poskytovateľa online stávkových hier. Informácie o hospodárení spoločnosti sú dostupné na bwin.org. Spoločnosť sa môže pochváliť hráčskou základňou neuveriteľných 20 000 000 hráčov z celého sveta, ktorí využívajú celé portfólio herných produktov vrátane online pokru, kasína, zábavných hier či športových stávok.

Skupina Bwin zamestnáva 1 400 ľudí, 800 z nich priamo vo Viedni. Obrat spoločnosti predstavoval za minulý rok neuveriteľných 800 miliónov EUR, z toho 200 miliónov boli športové stávky. Skupina dlhodobo sponzoruje veľkokluby ako napr. Real Madrid či Bayern Mníchov a tiež je partnerom motocyklovej MotoGP.

Registrácia na Bwin

Registrovať sa a založiť konto môže každý občan starší ako 18 rokov. Pre jeho založenie je nutné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na stránke úplne hore pod nápisom “Zaregistrujte sa teraz”. Pri vyšších výberoch a vkladoch môže byť požadované overenie identity.

Bližšie informácie o stávkovaní na Bwin

Stávková kancelária Bwin ako Bet365 ponúka suverénne najširšiu ponuku športových udalostí, na ktoré je možné si staviť. Je tiež jednou z najlepších stávkových kancelárií pre live stávkovanie. Pri futbalových stávkach je možné si staviť na všetky európske súťaže, vrátane tých nižších a Bwin tiež ponúka na futbalové zápasy množstvo druhov stávok (víťaz zápasu, OVER / UNDER atď.). To isté platí aj pre hokejové zápasy, kedy môžete v ponuke nájsť všetky európske hokejové súťaže a nechýba ani zámorská NHL. Z ďalších športov možno spomenúť širokú ponuku stávok na tenis a basketbal.

Kurzová ponuka v Bwin

Bwin Magyar je stávkovou kanceláriou pre rekreačných hráčov. Kurzová hladina, ktorá sa pohybuje na úrovni ~ 91.5% a kurzy na dvojcestné udalosti vo výške 1.91 – 1.91 patrí k priemeru medzi stávkovými kanceláriami. S faktom, že stávková kancelária je skôr určená pre rekreačných hráčov, súvisí aj skutočnosť, že pri tipovaní dostanete už pomerne skoro limit na vaše stávky, čo môže pokročilejšie stávkara trochu obmedzovať. Ak však nepodávate za desaťtisíce, je pre vás stávková kancelária Bwin skvelou voľbou.

Vklady a výbery na Bwin

Pre vklady a výbery možno použiť široké spektrum platobných metód. Použitie elektronických peňaženiek Moneybookers / Skrill a Neteller, ako aj bankového prevodu je pri vkladoch bez poplatku. Pri použití kreditných kariet Visa, Visa Electron a MasterCard musíte počítať s poplatkom vo výške 2%. Výbery sú u bwin bez poplatkov, avšak problémom môže byť pre niektorých stávkarov dlhšia čakacia doba, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 2 – 5 dní.

Zákaznícka podpora Bwin

Komunikácia so zákazníckou podporou prebieha prostredníctvom preddefinovaných šablón (aj zo strany Bwin.com) a na skutočné vyriešenie problému sa tak musíte vždy dopracovať k nejakej osobe. Avšak keď sa vám to podarí, tak ľudia na podpore sú veľmi ochotní pomôcť a vybaviť každú požiadavku.