Bet-at-home

Bet-at-home, veľmi populárna a známa stávková kancelária, je súčasťou obrovského herného konzorcia Everest group. Toto herné zoskupenie prevádzkuje mnoho kamenných i online herní a kasín, rovnako tak aj portálov zaoberajúcich sa sportvními stávkami. K ich popredným značkám patrí Betclic a najmä Bet-at-home.

Bet-at-home je stávková kancelária zameriavajúca sa na stredoeurópske stávkarov a hráča, a snaží sa plne uspokojiť ich herné potreby a návyky. V súčasnosti tu hrá už okolo päť miliónov stávkarov, a najviac z nich pochádza práve z Nemecka, Poľska, Česka a Slovenska.

Bet-at-home operuje v niekoľko jazykoch, samozrejmosťou je angličttina a nemčina, ďalej tiež poľština, slovenčina, Čeština, rumunčina, švédčina, chorvátčina, srbčina, francúzština, španielčina a bulharčina. Z toho možno teda vyvodiť, že u Bet at home hrajú hráči v podstate z celého sveta.

100€ bonus – Bet-at-home registrácia »
Pozrime sa podrobnejšie na športové stávky – v tejto sekcii nájdete kurzy na desiatky a stovky športových zápasov, samozrejmosťou sú futbal, hokej, baketbal a tenis, ale aj menej populárne športy ako baseball, americký futbal, volejbal a ďalšie. Kurzové stávky Bet 365 sú ponúkané ako predzápasové, ale aj živé, live. Pre tipujúci je tu možnosť tiež sledovať niektoré zápasy online, pretože Bet-at-home sprostredkováva na svojich stránkach aj živé prenosy.

bet at home tiket Okrem športov možno na Bet-at-home.com nájsť aj ďalšie formy zábavy na tej najvyššej úrovní – konkrétne tradičné kasíno, ale aj kasíno s živou obsluhou, a ďalej tiež poker a chrtov. Najmä posledne spomínané chrtov sú špecialitou tejto stávkovej kancelárie, a v podstate túto možnosť stávkovania neponúka žiadna iná online ani kamenná stávková spoločnosť.

Poďme sa ale podrobnejšie pozrieť na kasíno. Zabudnite na tradičné kasína, kde síce hráte v reáli, ale nemáte možnosť dosiahnuť na ďalšie bonusy a zvýhodnenia. Opakom je Bet-at-home kasíno – desiatky bonusov a jackpotov, vernostných prémií, a ďalších zvýhodnenie čaká na všetkých hráčov. Chytlůavá a príjemná grafika a herné prostredie prináša ten najlepší zážitok. A dokonca aj tu si môžeme vychutnať reálnu hru – hru ptroti krásne krupiérce, ktorá na Vás čaká v sekcii Live Kasíno.

Vklady a výbery do Bet-at-home.com sú vykonávané prostredníctvom niekoľkých platobných metód. Môžeme s kľudom tvrdiť, že Betclic má najširšiu paletu platobných možností na trhu. teda okrem štandardných platieb kreditnými a debetnými kartami sú tu tiež online peňaženky Skrill a neteller, a tiež online bankové prevody v reálnom čase.

Čo sa týka výplat, tie sú realizované rýchlo a iste, každý hráč si môže byť istý, že každé euro, ktoré u Bet-at-home vyhrá, mu bude bezpečne vyplatilo. A to je predsa dôležité!