Betclic

Betclic je jednou z najrýchleji rastúcich stávkových spoločností v poslednej dobe. Veľmi intenzívne sa propaguje prostredníctvom rôznych reklamných kampaní, a tvárami Betclic sú známe a populárne osobnosti z rôznych krajín, napríklad Karel Poborský, Marcel Desailly a ďalšie. Samozrejme že najlepšie marketingové aktivity sú k ničomu, ak s nimi nejde ruka v ruke aj vysoká kvalita služieb a stávok. To ale nie je prípad BetClic – stávková platforma ponúka najlepší kurzy a stávky v odbore, rýchle výplaty a prevody peňazí a veľmi príjemné a prehľadné stránky.

Ponuka kurzových stávok je široká – máme k dispozícii všetky možné európske ligy. Rovnako ako futbal, aj ostatné športové disciplíny sú dostupné v stávkovej ponuke. Kurzy sa pohybujú na vysokej, až strednej úrovni, a v podstate sa výrazne nelíši od iných online stávkových kancelárií. Často sa však stáva, že BetClic ponúkne vôbec najlepší kurz na nejaký zápas zo všetkých stávkových spoločností. To sa týka najmä juhoeurópskych súťaží, a tiež Portugalska, kde má betlic silné zázemie.

Veľkou výhodou tohto bookmakera sú veľmi atraktívne promoakcie a bonusy pre nových aj skôr registrované stávkarov. A aj preto aj po obdržaní uvítacieho bonusu vo výške 100% je možné očakávať ďalšie bonusové ponuky.

Aby sme využili uvítací bonus, je potrebné:

– Zaregistrovať sa kliknutím na ponuku vpravo

– Realizovať prvý vklad

– Staviť

– V prípade že prvá stávka prehráva je nám späť pripísaná stavená suma vo forme bonusu

Okrem vyššie popísanéj uvítacej ponuky následne môžeme využiť ďalšie rôzne bonusy. Napríklad vsadíme na predzápasovú aku stávku, ktoré obsahuje 5 zápasov z predných európskych líg, a ak nám nevyjde jeden zápas na tikete, potom dostaneme späť 50% stávky.

Promoakciu je značne viac, a často pribúdajú nové. Preto odporúčame sledovať naše stránky, kde sa budú objavovať pravidelné aktualizácie bonusových ponúk.

Prednosťami Betclic sú:

– Atraktívna uvítací ponuka

– Vysoké kurzy na portugalskej ligy

– Veľmi dobrá ponuka stávok “live”

– Veľa ďalšej promočných akcií

Vloženie peňazí a ich vyplácanie prebieha veľmi rýchlo a bezproblémovo. Máme k dispozícii celú škálu platobných možností. Vo väčšine prípadov sú všetky platobné metódy bez poplatku, zadarmo. Rovnako ako v prípade ostatných stávkových kancelárii je najjednoduchší platobnej možnosťou internetový peňaženka Skrill.

Keď opomenieme športové stávky, čaká nás ešte u Betclic niekoľko ďalších bonusov v kasíne a ďalej v poker herni. Betclic bonus na poker je až do výšky 2000 eur a je bezpochyby jednou z najlepších poker ponúk na trhu.

Keď si všetko zhrnieme, Betclic je rozhodne stávkovou kanceláriou, ktorá by nemala chýbať v portfóliu žiadneho stávkarov, ktorý chce na športovom stávkovanie získať čo najviac.