Doxxbet

DOXXbet je slovenská stávková kancelária, ktorá začala ako kamenná stávková kancelária no dnes poskytuje svoje služby už len na internete. DOXXbet je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá je na trhu od roku 1994. DOXXbet svoje portfólio rozšírilo v roku 2010 aj o kasíno a pokrovú herňu.

Doxxbet live stávky

Live stávkovanie v DOXXbet nemá síce veľmi širokú kurzovú ponuku, ale nechýbajú v nej najpopulárnejšie športy. K dispozícii sú predovšetkým stávky naživo na futbal a tenis. V ponuke live stávok ale nechýba ani hádzaná alebo hokej. Pri stávkovanie naživo môžete zobraziť viac zápasov vedľa seba a tipovať tak jednoducho a súbežne na viacerých zápasov.

Doxxbet ponuka a možnosti stávok

Webová stránka DOXXbet ako Bet365 je jednoduchá a prehľadná. Ponuka športov a športových udalostí je dostupná z menu na ľavej strane. Ponuku si môžete prispôsobiť tak, aby zobrazovala vaše obľúbené športy alebo vám zobrazila športy, pri ktorých sa zápas začne v určitej časovej perióde. Môžete si podať jednoduchý tiket, rozpisovú alebo skupinový tiket, pričom výber vašich zápasov je vám po celú dobu k dispozícii na pravej strane. Nechýbajú tiež prehľadné štatistiky, livescore a výsledky.

Kurzová ponuka v Doxxbet

Stávková kancelária DOXXbet sa zameriava na európskych zákazníkov, z čoho vyplýva aj jej ponuka športových udalostí. Vybrať si môžete z 20 športov, ktorým dominujú futbal, ľadový hokej a tenis. Viac než slušnú ponuku stávok možno nájsť aj na športy ako sú basketbal, hádzaná alebo volejbal.

Vklady a výber v Doxxbet

Samozrejme máte na výber z viacerých možností. Klasikou sú vklady dostupné cez kreditné karty VISA a MasterCard. Ak posielate na svoj stávkarský účet v DOXXbet peniaze s platobnou kartou, ktorá bola vydaná mimo územia SR, tak DOXXbet spoplatní vklad 2%. Bankový prevod do tuzemskej banky je taktiež samozrejmosťou, pričom poplatky sú nulové, takže odporúčame určite túto formu prevodov. Elektronickej peňaženky Skrill (Moneybookers) a Neteller sú v DOXXbet tiež k dispozícii. Pre tých, ktorí sa boja posielať peniaze zo svojho bankového účtu či kreditnej karty, môžu využiť predplatné kartu Paysafecard.

Zákaznícka podpora DOXXbet

Zákaznícku podporu na Betclic môžeme hodnotiť na výbornú. Zákaznícku podporu môžete kontaktovať prostredníctvom telefónu alebo e-mailom kedykoľvek medzi 08:00 – 22:00. K dispozícii vám bude veľmi priateľský a profesionálny personál, pričom komunikácia je samozrejme možná v českom a slovenskom jazyku. Pre kontaktovanie zákazníckej podpory, možno tiež využiť LIVE Chat, ktorý je dostupný na stránke stávkovej kancelárie.