Fortuna bonusy

Najväčšia slovenská stávková kancelária, partner mnohých športových udalostí, klubov a športov, stávková kancelária známa svojou širokou sieťou pobočiek po celej českej i slovenskej republike, Fortuna, pripravila pre všetkých nových klientov, ktorí ešte nemajú u nej zriadený online účet pre stávkovanie na internete, bonus na prvý vklad.

Poďme sa pozrieť podrobnejšie ako uvítací ponuka Fortuny pre nových hráčov vlastne vyzerá. Fortuna uvítací bonus v podstate zahŕňa dva rôzne bonusy, z ktorých si nový hráč sám môže vybrať ten, ktorý je pre neho viac zaujímavý. Prvým bonusom je 30 € stávka bez rizika prehry. Čo to konkrétne znamená? Ide o to, že Vaša prvá stávka, ktorú uzavriete po registrácii k stávkovej spoločnosti Fortuna, pokiaľ nebude úspešná, Vám bude preplatená späť, a to až do výšky 30 €. Poďme sa pozrieť na najčastejšie otázky k tejto uvítacej promoakcii:

– Čo keď prvú stávku vyhrám?
Ak svoju prvú stávku, ktorú uzavriete na webe ifortuna.czsk vyhráte, potom celá výhra náleží samozrejme Vám a je úplne na vás či si peniaze vyplatíte alebo budete vsádzať ďalej. Výhry je možné vyberať buď bankovým prevodom alebo na ktorejkoľvek z mnohých pobočiek Fortuny po celej republike.

– Čo keď stavím na svoju prvú stávku 30 € a prehrám?
V tomto prípade Vám iFortuna pripíše behom nasledujúcich pár hodín 30 € späť na účet a Vy môžete skúsiť svoje šťastie na druhýkrát. Keďže je teda prvá stávka bez rizika, mnohí stávkari skúšajú prvou stávkou trafiť nejaký vysoký kurz – keď sa nepodarí, majú druhú šancu na reparát.

– Čo keď stavím prvú stávku za vyššiu sumu, treba 100 €, a prehrám?
V tomto prípade sa na Vaše iFortuna hráčske konto pripíše 30 €. Bonus na prvú stávku od Fortuny totiž, ako už bolo spomenuté vyššie, platí len do hodnoty 30€.

Druhým bonusom, a pre mnoho stávkarov určite oveľa zaujímavejším, je bonus na prvý vklad až do výšky 100 €. Väčšina stávkarov volí práve tento Fortuna Bonus pretože je oveľa zaujímavejši svojou výškou a dáva väčšiu možnosť ako znásobiť svoje prostriedky na účte.

Fortuna upravila podmienky pre tento bonus tak, aby vyhovoval všetkým stávkujúcim, ktorí si chcú vyskúšať stávkovanie u iFortuny nie jednorázovo, ale dlhodobo. Posúďte sami. Po vložení prvého vkladu vo výške 100 € a viac získavate nárok na pripísanie bonusovej čiastky ďalších 100 €. Tie sa Vám pripíšu na iFortuna účet, akonáhle splníte bonusové podmienky, a to hneď ako prevsádzáte 5ti násobok hodnoty bonusu a vkladu, ktorý bonus nárokuje, teda v prípade, že chcete využiť bonus na maximum, je to 100 + 100 €. Treba si dať taky pozor, na aké zápasy sadíme, keďže do podmienok bonusu sa započítavajú len stávky s minimálnym kurzom 1,95.

Zhrňme si teda výhody oboch variantov Fortuna bonusov. V prípade variantu stávky zadarmo sú nespornými výhodami jednoduchosť ponuky, rýchlosť splnenia bonusových podmienok, avšak mínusom je nižšia hodnota bonusu. Naopak, v prípade bonusu na prvý vklad do maximálnej čiastky 100 € je určite výhodou viac peňazí, ktoré získame ako darček od Fortuny, však splnenie bonusových podmienok zaberie oveľa viac času a sú tiež o niečo zložitejšie.

Takže podčiarknuté a sčítané – je len na Vás, ktorým bonusom Vás iFortuna viac oslovila!