Fortuna kurzy – kurzové stávkovanie

Kurzové stávkovanie u Fortuny patri k jej základným pilierom, na ktorých táto stávková spoločnosť vyrástla. Niet teda divu, že šírka ponuky, pestrosť, aktuálnosť a prehľadnosť zodpovedá vysokým nárokom, ktoré sú v tomto prípade predvídateľné.

Poďme sa pozrieť podrobnejšie na športové stávkovanie. To sa deli do dvoch základných sekcií, klasického kurzového stávkovania na zápasy, ktoré sa ešte nezačali, tak ako to poznáme z kamenných pobočiek. Avšak oproti klasickým pobočkám má Fortuna kurzy na internete nezriedka o nejakú tú desatinku vyšší, a predovšetkým oveľa prehľadnejši radené. V ľavom menu si vyberiete šport, ktorý vás zaujíma, športy sú zoradené podľa popularity. Je logické, že Fortuna sa maximálne prispôsobila slovenskému stávkarovi, pre ktorého sú prioritné kurzy na futbal a hokej.

Už dávno sú preč doby, kedy v šírke ponuky a výške kurzov viedli prím stávkove kancelárie ako Bet365, Unibet či Bwin. iFortuna sa kurzy týmto svetovým obrom vyrovnala, a to nielen výškou a hodnotou kurzov, ale aj stávkovou ponukou – čo sa týka množstva stávkových udalostí ktoré vypisuje ku každému zápasu – ale tiež pokrytím niekoľkých líg v každej súťaži, nezriedka si môžete staviť na zápasy od prvej až do tretej ligy. Kurzy ktoré Fortuna vypisuje sa teraz smelo môžu rovnať všetkým svetovým konkurentom zo zahraničí!

Okrem už spomínaného futbalu a hokeja môžeme si u Fortuny vybrať z kurzov na: tenis, basketbal, volejbal, hádzanú, kriket, americký futbal, ragby, futsal, florbal, alpské lyžovanie, box, snooker, šípky, stolný tenis, vodné pólo, badminton . Ako je vidieť, je výpočet športov, ktoré možno na iFortuna.sk nájsť, vskutku vyčerpávajúci.

Špecialitou Fortuny sú kurzové stávky, ktoré vypisuje na sezónne či spoločenské udalosti. Tak ste si mohli napríklad staviť kto vyhrá v Usa alebo Angli voľby, či sa uskutočni brexit alebo nie, kto sa stane premiérom…Velkou popularitu si získali stávky na najslávnejšieho Čecha v Nhl, Jaromíra Jágra. Bolo možné si staviť napríklad na to, či populárna šedesátosmička:

– Prekoná v počte strelených gólov G.Howea (801 gólov)
– Prekoná v počte asistencií R.Bourquea (1169 asistencií)
– V základnej časti strelí gólov 0-15
– V základnej časti strelí gólov 26 a viac
– V základnej časti získa kanadských bodov 0-45
– V základnej časti získa kanadských bodov 46 a viac
– V základnej časti bude najlepšie – z tímu Floridy v kanadskom bodovaní
– V základnej časti bude najlepšie – z českých hráčov v kanadskom bodovaní
– V základnej časti odohrá zápasov 0-50
– V základnej časti odohrá zápasov 51 a viac
– V základnej časti strelí v jednom zápase 3 a viac gólov
– Získa Frank J. Selke Trophy
– Získa Lady Byng Memorial Trophy – najslušnejší hráč
– Získa Bill Masterton Memorial Trophy – Cena za vytrvalosť, športového ducha a oddanosť hokeju
– Získa Hart Memorial Trophy – Najužitočnejší hráč pre tím podľa novinárov
– Získa Ted Lindsay Award – Najužitočnejší hráč pre mužstvo podľa hlasovania hráčov
– Získa Conn Smythe Trophy – Najlepší hráč v play off
– Získa Mark Messier Leadership Award – Najväčšie vodcovské schopnosti na ľade i mimo neho

… A mnoho mnoho ďalších stávok.

Druhou podstatnou časťou Fortuna kurzového stávkovania sú Fortuna live stávky, teda stávky na hrané zápasy. Nič sa asi nevyrovná vzrušeni z toho, kedy môžete zasiahnuť do prebiehajúceho zápasu a staviť si, ktorým smerom sa podľa vás bude zápas odvíjať. Stávková ponuka na živé stávkovanie je tiež neskutočne široká, každý zápas ktorý je do live stávkovania na iFortuna zaradený, ma niekoľko desiatok stávkových príležitostí. Treba však dodať, že Live kurzy má Fortuna trošinku nižšie ako predzápasové – nejedná sa o veľký rozdiel, ale niekoľko desatiniek tam je. Preto odporúčame, ak si máte možnosť staviť pred zápasom, využiť ju.