GB chodník po Jamie Murray a Dominic Inglot stratí Davis Cup štvorhra

Británia čelí ťažkej úlohe, aby zachránila svoju kravatu Davis Cup so Španielskom po tom, čo Jamie Murray a Dominic Inglot prehrali v priamych sériách s Pablom Carreño-Bustom a Feliciano Lópezom.

Hrdinovia kamery Cameron Norrie v piatom druhom singlovom kaučuku vyrovnali prvú priečku Svetovej skupiny na 1: 1 a dali návštevníkom šancu strhnúť šokové víťazstvo v Marbelle.

Murray a Inglot však nikdy nehrozili, že zopakujú tento výkon v Club de Tenis Puente Romano, keď nevyskúšaný španielsky pár vyhral 6-4, 6-4, 7-6 (7-4) výhercov za dve hodiny 28 minút.

Jedna prestávka v každej z prvých dvoch sád stačila na to, aby Carreño-Busta a López získali veliteľské vedenie, pričom britský pár nemohol previesť jediný bod zlomu, ktorý vytvorili.

Murray a Inglot vykopal hlboko, aby zachránil 1xbet dva zlomové body v 11. hre tretieho setu, ale rýchlo padol 5-1 v tie-break a ich bet365 oponenti riadne uzavrel zápas, aby sa o štvrťfinále dostal o krok bližšie k miestu.

V dnešných reverzných dvojhre sa Norrie chystá prevziať Albert Ramos Viñolas a Liam Broady kvôli Roberto Bautista- Agut, hoci obe strany majú povolené vykonať zmeny.Kyle Edmund, semifinále Australian Open, ktorý zápasí s poranením bedrového kĺbu, by mohol byť vypracovaný v Británii.

Bývalý svet č. 1 Novak Djokovic mal na svojom problémovom „malú lekársku intervenciu“. lakeť a hovorí, že je teraz na „dobrej ceste k úplnému uzdraveniu“.

Minulý mesiac tridsaťročná Srbka zaznamenala opakujúce sa problémy s lakťom pri štvrtej strate na 21 rokov – starý juhokórejský Chung Hyeon na Australian Open.

Na piatok večer napísal na Instagram: „Súhlasil som so svojím tímom, že po dokončení v Austrálii a pred niekoľkými dňami som súhlasil, že vyskúšam iné bet365 metódy urobiť malý lekársky zásah na kolene.

„Zdá sa, že som teraz na dobrej ceste k úplnému uzdraveniu. Musím povedať, že je to celkom táto cesta. Veľa sa učím a som za to vďačný.Som veľmi pozitívny a nadšený, že môžem sledovať svoje uzdravenie, aby som sa mohol vrátiť na miesto, ktoré ma najviac baví. Súd. “