Paddy Power

Paddy Power je írska stávková kancelária, čo je zrejmé aj pri pohľade na farebné prevedenie stránok. Spoľahlivosť tejto spoločnosti dokladá veľké množstvo kamenných pobočiek v Írsku a tiež Londýne.

Registrácia je jednoduchá a peniaze možno vkladať kreditnou alebo debetnou kartou, prevodom na účet alebo šekom, samozrejme aj cez Moneybookers a Neteller. Minimálny vklad je 10 eur a vsádzať možno od 0.5€ a vyššie. Medzi najväčšie prednosti v ktorých vyniká pred konkurenciou patrí bonus, ktorých ponúka naozaj veľa a hlavne pravidelne (napríklad pri niektorých zápasocg ponúka navrátenie stávky ak prehráte …).

Stávková kancelária Paddy Power ponúka pri väčšine stávok veľmi solídne kurzy. Marže, na ktoré táto stávková kancelária operuje, sa v priemere pohybujú okolo 5,6% (hladina kurzov 1,89 – 1,89). Pri niektorých futbalových súťažiach a taktiež pri basketbale môžete nájsť stávkové kurzy ponúkané spoločnosťou medzi najvyššími na trhu. A niekedy sú ponúkané kurzy najvyššie zo všetkých stávkových kancelárií.

Z nášho pohľadu by však kurzy pri hokejových zápasoch mohli byť o niečo vyššie. V ponuke live stávok nájdete predovšetkým stávky na futbal a basketbal. Nechýbajú však ani stávky na tenis, rugby, volejbal alebo baseball. Live stávkam na Paddy Power však jednoznačne dominuje futbal a basketbal, pričom staviť v priebehu zápasu si tu môžete napríklad aj na fínsku futbalovú ligu alebo ligy v Japonsku, Južnej Amerike a na Islande.

Paddy Power je veľmi obľúbená aj u stávkarov, ktorí milujú poker. Ako nový zákazník totiž v Paddy Bet 365 máte nárok na 100% bonus k vášmu prvému vkladu až do výšky $ 500. Jednoducho urobte svoj prvý vklad vo výške najmenej $ 10 a Paddy Power Poker ho vyrovná 100% vo forme bonusu. Vložíte $ 100 a dostanete 100 dolárov bonus. Vložíte 500 dolárov a budete mať $ 500 pripravené na uvoľnenie.

Akonáhle ste získali svoj bonus treba ho uvoľniť do vášho účtu. To urobíte získaním bodov Power Points, ktoré sú vydávané, keď budete hrať za skutočné peniaze. Bonus je uvoľňovaný po 5 dolárový častiach zakaždým, keď získate 334 Power bodov. Tieto Power Body sú udeľované vo výške 20 za 1 dolár / £ 1 / € 1 zaplatené na rake či turnajových poplatkoch. Paddy Power softvér aj webová stránka sú ľahko ovládateľné s jednoduchou navigáciou, aj keď na filtre si nejaký čas budete zvykať. To stranou, pokrový zážitok bude oveľa príjemnejší vďaka mnohým užitočným funkciám, ktoré si veľmi rýchlo osvojíte.

A zákaznícka podpora? Ak narazíte na akýkoľvek problém pri hraní a stávkovaní na Betclic môžete sa obrátiť na tím podpory prostredníctvom e-mailu alebo na live chatu. K dispozícii je tiež bezplatná telefónna linka pre zákazníkov z Veľkej Británie a Írska. Medzinárodné telefónne číslo je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.