Stávkovanie na futbal

Futbalové zápasy sledujú každý víkend milióny divákov po celom svete. Či už priamo na štadiónoch alebo prostredníctvom televíznych prenosov. Futbal je najpopulárnejším športom na svete a preto aj stávkovanie na futbal z hľadiska obratu vysoko prevyšuje kurzové stávky na akýkoľvek iný šport.

Futbalové stávky obsahuje väčšina tiketov aj v našich končinách, tiež v ponukách online stávkových kancelárií tvorí stávkovanie na futbal najpočetnejšiu položku, takže stávkari majú rozhodne z čoho vyberať. Klasické Moneyline stávky sú navyše doplnené handicapovými stávkami, stávkami na počet gólov, strelca gólu a ďalšími vychytávkami. Ako ale na stávkovanie na futbal vyzrieť a vyhrávať?

Ideálne návod samozrejme neexistuje a každý stávkar si po istej dobe vybuduje svoj vlastný systém. Rovnako ako u ostatných športov by však i pri futbalových stávkach malo platiť, že budete vsádzať len to, čomu naozaj rozumiete. Správnou cestou je tak vybrať si jednu alebo niekoľko málo ligových súťaží, najlepšie nejaké menej známe, týždeň čo týždeň si o nich zháňať informácie, a až na ich základe potom staviť. Stávková kancelária Bet365 patrí k jednej z najobľúbenejších a najlepšie hodnotených stávkových kancelárií, a to najmä vďaka excelentnej ponuke športov a športových líg a tiež z dôvodu veľmi slušných stávkových kurzov. V kurzovej ponuke Bet365 nájdete takmer všetky európske futbalové súťaže spolu so súťažami v Latinskej Amerike alebo Ázii.

Tiež ponuka stávkových možností je skvelá a tak si aj v slovenskej Fortuna lige môžete okrem základných stávok zahŕňajúcich 1X2, stávok typu Viac / Menej, stávok na presné skóre alebo konečný výsledok staviť aj na ázijské handicapy alebo veľké množstvo špeciálnych stávok. Stávkovanie na futbal je skutočne veľmi obľúbené z dôvodov, ktoré sme popísali vyššie a ruku na srdce – nebaví Vás sledovať Váš obľúbený klub o to viac, keď sa môžete tešiť z výhry spoločne s nimi?