Stávky na Tomáša Satoranského v NBA

Rovnako ako v minulom ročníku sa aj tento rok môžu diváci basketbalovej NBA tešiť na množstvo zaujímavých príbehov. Ten český píše Tomáš Satoranský, štvrtý Čech v zámorskej súťaži. Akú úlohu má v tíme a aké stávky sa tu oplatí?

Historicky ešte len štvrtý Čech v najlepšej basketbalovej lige sveta. To bolo na poli basketbalu v Českej republike cez leto témou číslo jeden. Tomáša Satoranského draftoval tím Washingtonu a práve tu teraz nastupuje. Ako to to ale v tíme Betclic bonus vyzerá a aké je hierarchia u Wizards? Celok má dve hviezdy a potom veľa nádejných hráčov. Dve hviezdy, teda Bredley Beal a John Wall sa tak delia o najväčší minutáž, zatiaľ čo ostatné na tom už s časom na ihrisku tak dobre ako oni nie sú. Aspoň na perimetra, kde títo hráči hrajú. Na perimetra hrá nanešťastie aj Tomáš Satoranský a je teda jasné, že ak budú obe hviezdy tímu zdravotne v poriadku, dostane sa na ihrisko až ako striedajúci hráč.

A práve zdravie hlavných ťahúňov tímu je atribút, ktorý je potrebné veľmi starostlivo sledovať. John Wall má už od minuloročnej sezóny problémy s kolenami a Bredley Beal, talentovaný a veľmi dobre strieľajúci hráč, je tiež veľmi náchylný k zraneniu. Stávkové kancelárie väčšinou vypisujú hranicu približne 5,5 strelených bodov Tomáša Satoranského na zápas. Počítajú totiž s tým, že ako striedajúci hráč nedostane toľko priestoru, aby pravidelne dával väčší počet košov. Avšak v situácii, keď jeden z dvojke Wall a Beal k zápasu nenastúpi, či už kvôli zraneniu či z iného dôvodu, je prvou voľbou, aspoň zatiaľ, práve český hráč. A ako člen základnej päťky je už veľmi pravdepodobné, že na ihrisku strávi minimálne tridsať minút a tým pôjdu hore aj jeho bodové priemery.

Momentálne sa teda oplatí stávky na over u počtu bodov Tomáša Satoranského v zápase, keďže hranica je pomerne nízko, vzhľadom na to, ako chatrné zdravie majú hráči hrajúci pred ním. Navyše výkony s pribúdajúcimi skúsenosťami v NBA u Satoranského sa zlepšujú, na čo stávkové kancelárie stále dostatočne šikovne nereagujú. Kvôli problém s Bet365 apostas kolenami tento rok napríklad John Wall ešte neodohral nikdy dva zápasy vo dvoch dňoch, vždy aspoň jeden z nich odpočíval. Navyše dva zápasy vo dvoch dňoch je jav, ktorý v NBA nie je neobvyklý, pri správnom načasovaní teda môžete pri stávke na počet bodov u Tomáša Satoranského nájsť veľmi slušnú hodnotu.