Unibet – stávková kancelária

UnibetUnibet je veľmi solídná a dôveryhodná stávková kancelária. Spoločnosť je registrovaná na Malte, však vo svojich začiatkoch sa sústredila predovšetkým na škandinávskych hráčov a stávkarov. Postupne začala rozširovať svoje pole pôsobnosti a v súčasnosti si v ničom nezadá s najlepšími stávkovými kanceláriami na svete. Zvlášť po nedávnych grafických zmenách, vylepšeni stránky ako funkčne, tak aj vizuálne, a to najmä ich sekcie Live stávok, kde výrazne rozšírila svoju ponuku.

Unibet je mnohokrát ocenený profesijnými organizáciami pôsobiacimi v oblasti gamblingu a e-gaming. Je držiteľom ocenenia najlepší online operátor a stávková kancelária roku 2014. Okrem športového stávkovania Unibet ponúka tiež jedno z najlepších online kasín, a online poker herňu. Ponuka Unibet zaručene uspokojí potreby náročných športových stávkarov, rovnako tak začínajúcich, ako aj pokročilých.

Každá novo registrovaný hráč získa od Unibet bonus k svojmu prvému vkladu, a to vo výške 50% navyše. Bonus je možné získať po vykonaní prvého vloženie peňazí na novo otvorený účet hráča, a to použitím akejkoľvek platobnej metódy, ktorú Unibet ponúka. Uvítací bonus je pripisovaný automaticky, a je okamžite k dispozícii na stávky, takže každý nový zákatzník môže okamžite hrať a vsádzať s peniazmi navyše.

Ako získať bonus:

– Zaregistruj sa kliknutím na bonusovú ponuku vpravo
– Vykonaj svoj vklad na svoj novozaložený hráčsky účet prostredníctvom jednej z mnohých Unibet platobných možností
– Automaticky získavaš uvítací bonus pre nových hráčov

unibet-liveUnibet bonus samozrejme stará aj o svoje skôr zaregistrovanej hráča. Ako regulárny hráč unibet budeš pravidelne dostávať ponuky a prehľady o aktuálnych športových udalostiach a stávkových príležitostiach, rovnako tak aj informácie o promočných akciách pre existujúce a verných klientov. V podstate nie je týždeň bez najaké promočné akcie. O všetkom sa môžeš dozvedieť buď prostredníctvom emailu, alebo v záložke promoakcie na stránkach Unibet. Aj vďaka tejto tak širokej bonusovej ponuke sa tento bookmaker profiluje do pozície jednej z najlepších stávkových kancelárií na internete.

Výhody stávkovej kancelárie Unibet:

Uvítací bonus
– Vysoké limity
– Supertoto a Superscore (futbalové lotérie)
– Zaujímavá a široká ponuka stávok

Samozrejme že Unibet bonus na kurzové stávky je úplne nazávislý od ďalších bonusov v kasíne alebo na pokerovej platforme. Môžeš teda využiť všetkých bonusových ponúk pre nových hráčov – ako pre športové stávky, tak pre online kasíno a poker. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností sa môžeš spojiť s podporou Unibet v českom a slovenskom jazyku. Avšak Unibet je natoľko prehľadným a pohodlným stávkovým portálom, že by žiadny stávkar nemal mať najmenší problém s orientáciou. Prajeme samé vyhrávajúca tikety.

more Unibet infos: Unibet Spain – www.uni-es.com , Unibet Brazil – www.uni-pt.com

 

Unibet – stávková kancelária 4.56/5 (91.11%) 9 votes