Športové stávkovanie a stávky

Už v roku 1566 založila kráľovná Alžbeta I. prvú britskú lotérii a už na začiatku 20. storočia bolo úplne bežné, že vedľa každej konskej dráhy mala svoje miesto aj zberňa stávok! Stávková kancelária ako taká teda nie je objavom 20. storočia! Športové stávkovanie zažíva svoj boom aj dnes a rovnako ako predtým predstavuje vzrušujúcu zábavu pre ľudí z celého sveta.

Rastúci vplyv internetu umožňuje naviac osloviť širokú verejnosť a väčšina tradičných bookmakerov to využíva vo svoj prospech. Počas niekoľkých málo rokov sa na internete objavila celá rada online poskytovateľov stávok a každý z nich sa snaží svoje potencionálnych zákazníkov nalákať atraktívnou ponukou bonusov a špeciálnych akcií. Je teda prirodzené, že človek, pri stále rastúcom počte bookmakerov a stávkových kancelárií, ľahko stráca prehľad a pre milovníkov stávkovanie je stále ťažšie, nájsť pre seba toho správneho poskytovateľa stávok!

Predtým, než prepadnete pri hľadaní tých najlepších športových stávok totálnemu zúfalstvu, pozrite sa na prehľad tých najpopulárnejších a najférovejšie bookmakerov a stávkových búrz, ktoré Vám prinášame. Športové stávkovanie a stávky online sú v dnešnej dobe obľúbené aj vďaka jednoduchému prístupu, kedy môžete stávkovať priamo z Vášho domova.

Pre začiatočníkov určite odporúčame overenú klasiku v podobe Bet365 alebo spoločnosti Unibet, ktoré prinášajú nespočetné množstvo stávok. Venovať sa stávkovaniu nie je príliš zložité, stačí občas sledovať svoj obľúbený športový tím, prípadne tenisového hráča a potom len správne predpovedať výsledok stretnutia. Samozrejme športové stávkovanie nemusí automaticky znamenať to, že sa stanete za rok milionármi.

Potrebujete sa naučiť ovládať svoje emócie, nepodliehať unáhleným rozhodnutiam a zvoliť si správny „finančný manažment“. Športové stávky príliš nekombinujte a odporúčame podávať skôr sólo zápasy.

Ak sa chcete dozvedieť viac napríklad o stávkovani na futbal, môžete si prečítať článok o futbalových stávkach.