Tipy na stávkovanie

Základom športových tipov nie je nejaké šťastie alebo náhoda, ale vedomosti stávkujúceho. Tipy na stávkovanie sú veľmi bohaté v každom športe – vo futbale, hokeji, tenise či basketbale. Ponuka je dnes naozaj široká, preto nie je problém tipnúť si treba výsledok biliardu, vodného póla alebo lakros.

Ak máte dobrý stávkový tip, neváhajte ho zúročiť. Odporúčame ale nepúšťať sa do mnohých športových odvetví a radšej si vybrať to, ktorému naozaj rozumiete. A keď to bude nejaký malý šport, je možné, že v ňom môžete mať ďaleko lepšie vedomosti ako bookmaker, ktorý na zápas kurzy vypisuje.

Vyvarujte sa tiež stávkovanie zbytočne veľkého počtu zápasov na jeden tiket. Čím viac ich je, tým väčšia je aj pravdepodobnosť, že niektorý z nich nevyjde, hoci by sa pred začiatkom všetky javili ako tutovky. Radšej si zriadte účty vo viacerých spoločnostiach ako sú William Hill, Bet365 alebo Unibet poriadne preštudujte ich ponuky a vyberte tie naozaj najlepšie kurzy, ktoré sú na trhu.

Ak sa chcete uistiť v svojej voľbe, vyhľadajte tipy na stávkovanie aj na internete, kde je ich skutočne dostatok a podeľte sa o ne aj s ostatnými tipujúcimi. Tipy na stávkovanie však poskytujú aj rôzny jednotlivci – niektorí zadarmo, niektorí za peniaze. Zvlášť platené tipy na stávkovanie môžu byť nebezpečné, keďže je mnoho prípadov, kedy boli tipujúci podvedení. Neplaťte žiaden poplatok vopred a bude skutočne obozretný pri uzatváraní a platení akýchkoľvek členských poplatkov.

Odporúčame ísť radšej vlastnou cestou tipovania a prípadne svoje športové tipy preberať so svojimi známymi, ktorí zdieľajú spolu s vami podobnú záľubu.