27. kolo Serie A, Udinese – Juventus, 5. marca

27. kolo Serie A, Udinese – Juventus, 5. marca od 15:00 SEČ

Tip: Výhra Juventusu.

Nedeľné stretnutie 27. kola Serie A medzi domácim Udinese a hosťujúcim Juventusom by malo byť pre všetkých fanúšikov hostí príjemnou predstavenie. Dominantné Juventus, ktorý už o sedem bodov vedie ligu pred AS Rím, zatiaľ tento rok zaznamenal iba štyri zápasy, v ktorých nehral za tri body. Na Udinese to navyše Juventus vie. Má cenu si na ne v tomto stretnutí staviť?

Domáci okupujú štrnástej miesto tabuľky a každý bod má pre nich cenu zlata. Od zostupujúcich miest je síce delí pomerne luxusné náskok 14 bodov, ale aktuálne zažívajú veľmi zlú sériu. Posledné štyri ligové zápasy znamenali pre Udinese zisk len jedného jediného bodu pri bezgólovej remíze s Chievom. Potom nasledovala jasná porážka 3:0 vo Florencii, prehra na domácej pôde sa Sassuolo, a posledne si skalp Udinese pripísalo Lazio po tesnej výhre 1:0.

Juventus je na tom podstatne lepšie, talianskej lige dominuje, a spanilú jazdu predvádza tiež v Lige majstrov. z výsledkov z posledných dní si môžeme pripomenúť napríklad osemfinále Ligy majstrov v Porte, kde v prvom zápase Juventus získal cennú výhru 2:0 a pohodlný náskok do odvety.

Najlepší strelec domácich, Cyril Thereau, má na svojom konte deväť presných zásahov. Jeho spoluhráči ale moc produktívne nie sú, a Udinese má dokonca záporné skóre. Zato Juventus váľa. Len Gonzalo Higuaín, najlepší strelec tímu, sa postaral o 19 z 55 ligových zásahov tímu v tomto ročníku. Keď k tomu prirátame fakt, že Juventus dostal tento rok v lige len 17 gólov, čo je menej ako jeden gól na zápas, vyjde nám, že presadiť sa proti nim je veľmi ťažké.

Aj z toho dôvodu môžeme odporučiť stávku na výhru hosťujúceho celku. Všetky štatistiky hovoria pre Juventus. Pre vás, stávkara, zase priaznivo hovorí fakt, že vďaka vonkajšiemu prostrediu sú na Juventus vypísané o niečo zaujímavejšie kurzy.

Rate the review